Kostium Gentelman Lata 20

SKU
W1170
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

W tym przebraniu staniesz się członkiem legendarnego, niemego duetu. Rozbaw ludzi do łez i budź podziw u dam jak przystało na gentelmana

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym przebraniu staniesz się członkiem legendarnego, niemego duetu.  Rozbaw ludzi do łez i budź podziw u dam jak przystało na gentelmana Życie gangstera nie jest dla każdego, dlatego możesz zostać gwiazdą kina niemego. Kultowy melonik, wąsik i laska sprawią, że rozpoznają Cię wszyscy, nie tylko kinomaniacy. Twoje aktorskie umiejętności, pozwolą Ci na wcielenie się w kogo tylko zapragniesz! W tym kostiumie rozbawisz do łez wszystkich uczestników zabawy i stanie się ona niezapomnianą zabawą lat 20.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gentelman Lata 20
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!