Kostium Gangster Długi

SKU
W43
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przebranie w stylu gangsterskim i lat 20. Weź w ręce karabin i jedź terroryzować miasto. Niech wszyscy drżą na samą myśl o tobie i twoim gangu.

Przebranie w stylu gangsterskim i lat 20. Weź w ręce karabin i jedź terroryzować miasto. Niech wszyscy drżą na samą myśl o tobie i twoim gangu. Niech zdrajcy płaszczą się i całują Cię w twój pierścień, a potem toną w betonowych butach w pobliskim stawie. Idealnie skrojony garnitur dla najgroźniejszego człowieka w mieście. Obudź respekt i szacunek wśród wszystkich ludzi zalegającymi ze spłatą pożyczki wziętej u samego mafijnego szefa. Spraw by Twoi ludzie mieli pełne ręce roboty szpiegując inne gangi i broniąc swojego terytorium. Bądź stałym bywalcem w sklepie z bronią, a z pewnością nic nie będzie w stanie Cię zaskoczyć.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Gangster Długi
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!