Kubuś Puchatek

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium dziecięcy Tygrysek
  Kostium Dziecięcy Tygrysek
  Kup: 199,00 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 2. Kostium Dziecięcy Sowa
  Kostium Dziecięcy Sowa
  Wypożycz:
  35,00 zł
 3. Kostium Dziecięcy Tygrys
  Kostium Dziecięcy Tygrys
  Wypożycz:
  35,00 zł
 4. Kostium Dziecięcy Kangur
  Kostium Dziecięcy Kangur
  Wypożycz:
  35,00 zł

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z bajki Kubuś Puchatek

Kolorowe, puszyste i mięciutkie przebrania za bohaterów z bajki o Kubusiu Puchatku - zarówno dziecko, jak i dorosły może się poczuć jakby byli w Stumilowym Lesie. Wypożyczalnia kostiumów proponuje wysokiej jakości, kolorowe kombinezony pozwalające się wcielić w postacie zwierzątek z książek A.A. Milne "Kubuś Puchatek" i "Chatka Puchatka", jak również dobrze znanych serii bajek Disney'a.
Pełne kostiumy umożliwiają przeżycie przygód jak bohaterowie kultowej bajki - Puchatek, Tygrysek, Maleństwo, Kangurzyca czy Sowa. Stroje doskonale oddają klimat opowiadań o przygodach przyjaciół Krzysia, a ich staranne wykonanie od stóp do głów zabierają użytkownika do świata fantazji - wędrówki po Stumilowym Lesie i świetnej zabawy.
Każdy ze strojów posiada kaptur z uszkami lub całą twarzą bohatera, który jeszcze lepiej pozwala poczuć się bajkowym zwierzakiem. Stroje Kangurzycy oraz Maleństwa mają dodatkowo gruby ogonek oraz kieszeń na brzuchu, w której można trzymać na przykład małego kangurka czy po prostu słodycze albo inne skarby potrzebne podczas przyjęcia. Nieodłącznym elementem każdego Tygryska jest długi, prążkowany ogon, na którym w wyobraźni możemy hasać bawiąc się z Maleństwem.
Wypożyczalnia strojów proponuje również słodki jak miodek kostium Kubuś Puchatek, z charakterystyczną czerwoną koszulką i żółtym, miękkim futerkiem. Dla wielbicieli Pana Sowy również można znaleźć strój sowy - zabawny dziób, mądre sowie oczy i obszyte zwiewnymi fragmentami materiału skrzydła przeniosą ich w świat tych nocnych, mądrych ptaków.