Flintstonowie

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z bajek i filmów Flintstonowie

,,Maskowy Bal" jest to wypożyczalnia kostiumów, która posiada w ofercie stroje z filmów i bajek. Kostiumy sprawdzają się na balach przebierańców, w czasie karnawału oraz na innych imprezach, gdzie obowiązuje oryginalny i niecodzienny wygląd. Na dużą uwagę zasługują na pewno kostiumy z filmu ,,Flinstonowie". Jaskiniowcy ze znanej, amerykańskiej kreskówki a potem z filmu fabularnego już dawno podbili serca dzieci i dorosłych. Stroje występują w wersji dla mężczyzn oraz dla kobiety.
Kostiumy wzorowane na postaci z ,,Flinstonów", są bardzo kolorowe, barwne i przyciągają uwagę. Te ubrania pozwolą ,,przenieść się" do prehistorycznej, bajkowej epoki, do ery kiedy żyły jeszcze dinozaury, a ludzie żyli w jaskiniach. Wśród kostiumów z filmu można znaleźć strój Barney'a Rubble'a, Freda Flinstone oraz Wilmy Flinstone. W skład stroju Barney'a Rubble'a wchodzi brązowe futerko, bardzo dobrze imitujące strój prawdziwego jaskiniowca. Ubranie posiada charakterystyczne wycięcia na barkach, długością sięga ono linii kostek.
Kostium Freda Flinstone jest bardzo oryginalne, posiada żółty, aksamitny kolor. Ubranie zdobione jest czarnymi plamkami. Rękawki posiadają specjalne wycięcia, a długość ubrania również sięga długością do linii kostek. Dodatkiem stroju jest elegancki, niebieski krawat. Kostium Wilmy Flinstone jest zarezerwowany dla płci pięknej. Strój stanowi obcisła biała sukienka, która podkreśla walory kobiece. Sukienka ma odkryte jedno ramię i jest asymetryczna. Posiada ona zdobienie w kolorze panterki, charakterystyczne dla postaci żony Freda.