Straż pożarna

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Strój Strażaka

"Maskowy Bal" posiada w swojej bogatej ofercie wspaniałe stroje, idealne na bal przebierańców, karnawał, urodziny lub na inną imprezę. Stroje można nabyć zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny oraz dziecka. Kostiumy są bardzo kolorowe, barwne, doskonale oddają one charakter wykonywanych zawodów. Stroje przedstawiają również niektóre postacie z bajek i filmów. Na dużą uwagę zasługuje kostium strażaka. Wykonany jest on w klasycznym czarnym kolorze i posiada on dodatkowo żółte poziome pasy, które są charakterystyczne dla stroju strażaka. Na pewno ten strój będzie spełnieniem marzeń dla każdego, kto marzył o byciu strażakiem.

W skład męskiego przebrania strażaka wchodzi kurtka oraz spodnie. Taki kostium dostępny jest w dwóch wariantach. Jeden dodatkowo posiada specjalne łatki na kolanach, natomiast drugi ma rozpiętą kurtkę. W przypadku stroju damskiego, w skład kostiumu wchodzi sukienka. Jest ona obcisła, podkreśla kształty. Posiada ona z przodu suwak oraz namalowane żółte guziki oraz żółte pasy na rękawach. Strój damski sięga długością przed linię kolan. Strój ten bardzo ładnie prezentuje się na damskiej sylwetce.

W skład dziecięcego stroju strażaka również wchodzi kurtka oraz spodnie. Kostium dziecięcy strażaka również występuje w dwóch wariantach. Jeden strój ma żółte poziomy pasy i widnieje napis ,,strażak". Natomiast drugi kostium strażaka odwzorowuje doskonale postać strażaka Sama z animowanej bajki. Wszystkie stroje w ,,Maskowym Balu" reprezentują wysoką jakość, zapewnią one z pewnością wspaniałą zabawę podczas dowolnej imprezy.