Mortal Kombat

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
  1. Kostium Mortal Kombat Sub Zero
    Kostium Mortal Kombat Sub Zero
    Kup: 399,00 zł
    Wypożycz:
    80,00 zł

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z filmów i gier Mortal Kombat

Początki Mortal Kombat sięgają początku lat dziewięćdziesiąty, kiedy na rynku ukazała się pierwsza gra komputerowa o tym tytule. Prosta dwuwymiarowa bijatyka urzekająca barwnymi sceneriami i realistycznymi ruchami postaci szybko okazała się być jedną z najbardziej wciągających gier i rozeszła się jak świeże bułeczki.

I tak w 1995 r. doczekała się ekranizacji w filmie o tym samym tytule, a 2017 r. nakręcono trzecią już odsłonę tego filmu, której zadaniem było zmazać złe wrażenie jakie na widzach zrobiła "dwójka".

Niezależnie jednak, jak bardzo podobał Wam się ten ostatni film, musicie przyznać, że są to stroje wiernie oddające postaci z gier i filmów tej serii. Niewątpliwie są to idealne przebrania na bal maskowy, czy rozpoczęcie przygody z cosplay. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i wybierz strój swojej ulubionej postaci serii Mortal Kombat! Oprócz postaci takich jak Sub Zero, Scorpion, czy Raiden, znajdziecie się też kobiecy strój Ninja.

Mortal Kombat to seria filmów i gier łącząca pokolenia. Starsi z nostalgią wspominają ten tytuł, bo budzi ona skojarzenia z ich dzieciństwem, a młodsi uwielbiają to ze względu na nowo powstające, świeże kontynuacje!