Stroje na jasełka

Produkty 1-36 z 61

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
 1. Opaska Aureola
  Opaska Aureola
  Kup: 12,00 zł
 2. Aureola Anioła
  Aureola Anioła
  Kup: 12,00 zł
 3. Rajstopy Białe
  Rajstopy Białe
  Kup: 25,00 zł
 4. Halka Biała
  Halka Biała
  Kup: 99,00 zł
 5. Kostium Renifer
  Kostium Renifer
  Kup: 279,00 zł
 6. Peruka Anielicy Loki
  Peruka Anielicy Loki
  Kup: 199,00 zł
 7. Strój Dziecięcy Archanioł
  Strój Dziecięcy Archanioł
  Wypożycz:
  80,00 zł
 8. Kostium Król Kacper
  Kostium Król Kacper
  Kup: 559,00 zł
 9. Aureola Czarna
  Aureola Czarna
  Kup: 10,00 zł
 10. Kostium Józef
  Kostium Józef
  Kup: 179,00 zł
 11. Peruka Anielicy Fale
  Peruka Anielicy Fale
  Kup: 190,00 zł

Produkty 1-36 z 61

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Stroje na jasełka

 

Jasełka to szczególny rodzaj wydarzenia w okresie przedświątecznym, zwiastujący narodziny Jezusa. Opowiadając o nim w formie przedstawienia, należy zadbać o dobre przebrania, które będą wiarygodnie określały rolę, jaką odgrywają dane osoby. Trzej Królowie, Maryja, Józef, Anioły, Pasterze, Zwierzęta – każdy z tych elementów jest równie ważny, żeby przedstawienie się udało.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór kreacji dla dzieci i dla dorosłych. Kostiumy na jasełka przygotowane zostały z myślą o przedstawieniach w przedszkolach, szkołach, domach katechetycznych czy ośrodkach kultury w okresie przedświątecznym. Uwaga, jaką poświęcono najmniejszym detalom przy projektowaniu sprawia, że stroje dla dzieci wyglądają wyjątkowo autentycznie. Piękne, białe skrzydła, błyszczące aureole, pióra i delikatne dodatki – Aniołki nigdy nie wyglądały lepiej na szkolnych przedstawieniach.

Mamy także propozycję przebrania na jasełka dla dorosłych – Józefa, Maryję i Trzech Króli, którzy przybywają, by złożyć hołd Dzieciątku, przynosząc dary. Szaty wykonane są z lekkich materiałów, przez co nie krępują ruchów, zaś dodatkowe elementy nadające postaciom indywidualnego charakteru dopełniają całości wizerunku.

W naszym sklepie przygotowaliśmy także stroje dla dzieci, które mogą wystawić własną jasełka dla lokalnej społeczności. Dostępne w kilku wariantach ułatwiają dobranie ich do sylwetki małego aktora lub aktorki.

Przygotowaliśmy także przebrania na jasełka, w których udział biorą zwierzęta – Owce, Wielbłądy i Osiołki, a nawet bałwany w szalikach i czarnych kapeluszach na głowach. Kostiumy dla dzieci wcielających się w role Pastuszków i Trzech Króli również spełnią Państwa oczekiwania, co do wizualnego wrażenia, jakie wywierają.