Historyczne wojskowe

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Strój Dziecięcy Rycerz
  Strój Dziecięcy Rycerz
  Wypożycz:
  60,00 zł
 2. Kostium Napoleon
  Kostium Napoleon
  Wypożycz:
  90,00 zł

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje historyczne wojskowe

Kostiumy historyczne wojskowe od dawna pojawiają się na balach przebierańców dla przedszkolaków, w szkołach, a nawet na imprezach karnawałowych dla dorosłych. Dominują w nich stroje mundurowych z dawnych lat, szable, piękne kapelusze czy płaszcze, dzięki którym można wcielić się w awanturnika rodem z powieści z gatunku płaszcza i szpady. Ale nie tylko. Postacie historyczne z okresu wojen napoleońskich już czekają, by zaistnieć na parkietach i wmieszać się w tłum. Czy jednak na pewno wmieszać?

W naszej ofercie znajdują się stroje muszkieterów zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Każdy spragniony poczucia wielkości Napoleona Bonaparte może bez problemu wcielić się w rolę wielkiego wodza i zabłyszczeć, jeśli nie umiejętnościami tanecznymi to z pewnością samym wyglądem. Przebrania historyczne mundurowe to również mundur brytyjskiego oficera kolonialnego, który może stanowić idealne uzupełnienie w duecie z piratem. Przede wszystkim jednak to szpady. Każdy kostium historyczny wojskowy to szpada lub szabla, która pozwoli poczuć się jak prawdziwy wojskowy z dawnych lat.

Kostium muszkietera nie wyszedł z mody. Przyjaciele nadal mogą stać się trzema muszkieterami, a Napoleon Bonaparte może zabrać ze sobą wiernych generałów lub swoją żonę - Józefinę. Kostiumy historyczne wojskowe to także okazja do stworzenia armii brytyjskich żołnierzy kolonialnych, którzy doskonale wpasują się w klimat pirackich opowieści. Chłopcy natomiast mogą wybrać strój muszkietera i poczuć się jak prawdziwy awanturnik w poszukiwaniu przygody. Przednia zabawa jest gwarantowana dla każdego.