Przebrania Filmowe dla Chłopców
Filmowe
Przebrania na Halloween dla Chłopców
Halloween
Przebrania Superbohaterów dla Chlopców
Superbohaterowie
Przebrania Ninja dla Chłopców
Ninja

Stroje karnawałowe dla chłopców

Produkty 1-36 z 489

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Dziecięcy Zorro 2
  Kostium Dziecięcy Zorro 2
  Kup:
  177,00 zł 189,00 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 2. Kostium Dziecięcy Avengers Kapitan Ameryka Komiks
  Kostium Dziecięcy Avengers Kapitan Ameryka Komiks
  Kup: 170,00 zł
  Wypożycz:
  65,00 zł
 3. Kostium Dziecięcy Jak Wytresować Smoka Szczerbatek
  Kostium Dziecięcy Jak Wytresować Smoka Szczerbatek
  Kup: 160,00 zł
  Wypożycz:
  60,00 zł
 4. Hełm Astronauty
  Hełm Astronauty
  Kup: 149,00 zł
 5. Kostium Dziecięcy Król Melchior
  Kostium Dziecięcy Król Melchior
  Kup:
  83,00 zł 92,00 zł
 6. Kostium Dziecięcy Transformers Optimus Prime 2
  Kostium Dziecięcy Transformers Optimus Prime 2
  Kup:
  160,00 zł 173,00 zł
  Wypożycz:
  45,00 zł
 7. Kostium Dziecięcy Star Wars Darth Vader
  Kostium Dziecięcy Star Wars Darth Vader
  Kup:
  155,00 zł 159,00 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 8. Kostium Dziecięcy Joker
  Kostium Dziecięcy Joker
  Kup:
  173,00 zł 179,00 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 9. Miotła czarownicy
  Miotła Czarownicy
  Kup:
  15,49 zł 18,90 zł
 10. Kostium Dziecięcy Psi Patrol Marshal
  Kostium Dziecięcy Psi Patrol Marshall
  Kup:
  119,00 zł 139,00 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 11. Kostium Dziecięcy Pirat W Paski
  Kostium Dziecięcy Pirat W Paski
  Kup:
  62,80 zł 63,00 zł

Produkty 1-36 z 489

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje i kostiumy karnawałowe dla chłopców

 

Przebrania nie cieszą się wśród chłopców zbyt dużą popularnością, oczywiście z wyjątkiem tych, które przedstawiają ich w roli superbohaterów, dzielnych wojowników albo postaci z ulubionych kreskówek i filmów animowanych. Chłopięcą niechęć można na szczęście bardzo łatwo pokonać dzięki pokaźnej, zróżnicowanej i przede wszystkim unikatowej kolekcji strojów, jakie Państwu oferujemy.

 

Znajdziecie u nas przebrania dla chłopców na każdą okazję: od szkolnego balu maskowego, balu andrzejkowego lub karnawałowego, aż po urodziny kolegi albo nawet szkolne przedstawienia. Możecie zapomnieć o szyciu kostiumów na specjalne zamówienie i wydawaniu pieniędzy na strój, który zostanie wykorzystany zaledwie raz. Nasza kolekcja zawiera stroje dla chłopców takie jak przebranie ninja, Minionka, pirackiego kapitana, Smerfa, Piotrusia Pana, skrzata, wikinga... Wymieniać można w nieskończoność, ponieważ staramy się, aby nasi najmłodsi klienci mogli zawsze przebrać się za postać, którą od zawsze chcieli być. Posiadamy więc także stroje znanych bohaterów filmowych, w tym wyjątkowo popularne kostiumy dla chłopców przedstawiające Dartha Vadera, Indianę Jonesa, Harry'ego Pottera, rycerza Jedi, Zorro czy zbroję szturmowca z Gwiezdnych Wojen.

 

Nie musicie już głowić się godzinami nad tym, w co przebierze się wasz syn podczas szkolnej imprezy dla przebierańców lub co założy na klasowy bal maskowy. Ogromna oferta strojów, jaką przygotowaliśmy, zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta. Który bowiem chłopiec oprze się przebraniu za kowboja, superbohatera, eleganckiego arystokratę lub uwielbianego przez wszystkich świętego Mikołaja? Albo który odmówi założenia stroju przedstawiającego dziecięcego lorda, dzielnego średniowiecznego rycerza, czerwonoskórego Indianina lub współczesnego żołnierza albo strażaka? Udostępniane przez nas stroje dla chłopców to w dużej mierze ubrania stylizowane na postaci filmowe, serialowe i bajkowe. Nie brakuje więc przebrań rodem z Avatara, kosmatego Chewbaki z Gwiezdnych Wojen, złego Bane'a i Jokera z Batmana, a wszystkie z nich stworzone są z myślą o jak największym komforcie i wygodzie noszenia. Staramy się, aby wszystkie nasze przebrania idealnie spełniały nie tylko prawne i wykonawcze normy, ale również oczekiwania naszych najmłodszych klientów.

 

Naszą dumą są kostiumy tematyczne: Halloween, Boże Narodzenie (jasełka), superbohaterowie, a nawet zwierzęta i... owoce. Te ostatnie uwielbiane są przede wszystkim przez najmniejszych. Stroje na szkolne bale przebierańców nie muszą przecież cechować się brakiem unikalności, gdy na jednym balu spotykają się dziesiątki książąt, policjantów albo Batmanów. Bogata kolekcja sprawia, że każdy chłopiec bez żadnego grymaszenia znajdzie kostium dla siebie i zmieni się w bohatera, którego podziwia, a przy tym będzie się świetnie bawił w gronie innych przebierańców.