Indie

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje indyjskie

Bogactwo tradycji i kultury Indii wciąż zadziwia, mimo coraz bardziej powszechnych podróży w tamte rejony. Stroje na ulicach to swoista gra pięknych, żywych kolorów. Stroje indyjskie to przede wszystkim sari - dla kobiet i dhoti dla mężczyzn. Sari jest kilkumetrowym pasem materiału wiązanym w talii i drapowanym wzdłuż ciała.
Niezbędnymi elementami sari są halka oraz krótka dopasowana bluzeczka noszone pod spodem. Strój męski jest także pasem materiału, nieco krótszym niż sari, upinanym w pasie. Dhoti wyróżnia się jasnymi kolorami.
Innymi elementami garderoby są m.in. kurta (luźna koszula do kolan), churidar (przyległe spodnie), kamiz (tunika z rozcięciami po bokach) lub dupatta (zwiewny, bawełniany szal). Wiele z nich przeznaczonych jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.Tradycyjne stroje noszą wszyscy niezależnie od statusu społecznego czy regionu. Stroje te różnią się jedynie bogactwem zdobień, rodzajem materiału, kolorowo nosi się każda kobieta, nieważne czy zamożna czy nie.   
Chcesz przenieść się na chwilę w odległe zakątki świata? U nas znajdziesz pomysły na niebanalne przebrania. maskowyBal.pl zapewni doskonały kostium dla kobiet i mężczyzn. Dziecko ma bal przebierańców w szkole? Również dla niego znajdzie się ciekawy pomysł. W naszej ofercie strojów indyjskich znajdziesz m.in. kostiumy:
• hindus bollywood,
• hinduski tancerz,
• hinduska bollywood deluxe,
• hinduska bollywood różowa,
• dziecięcy hinduska 2.
Interesują Cię stroje innych kultur? Zajrzyj do odpowiedniej kategorii. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczania kostiumów.