Afryka

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje Afrykańskie

Afryka to kontynent, który w pierwszej kolejności kojarzy się pustyniami oraz dzikimi zwierzętami. Oprócz tego przed oczami ukazują się prehistoryczne malunki na skałach, na których ukazane są między innymi sceny polowania. Stroje afrykańskie kojarzą się natomiast z krótkimi spódniczkami wykonanymi z liści lub słomy oraz z kolorowych chust, którymi okrywają się w upale kobiety i dzieci. Warto podkreślić, że imprezy tematyczne stają się popularne nie tylko wśród dzieci, ale również wśród osób dorosłych.
Zaskocz wszystkich niepowtarzalnym strojem! Przenieś się do czasów epoki kamienia łupanego i odnajdź w sobie swoje dzikie oblicze! Wciel się w rolę afrykańskiej kobiety, która nie boi się pokazać swojego ognistego temperamentu. Stań się prawdziwą królową nocy, która przyciąga spojrzenia i nie boi się zaskakiwać. Motywy afrykańskie z pewnością dodają uroku i zwiększą Twoje poczucie pewności siebie. Cętki, które znajdują się na stroju, nawiązują do niezliczonej ilości dzikich zwierząt, jakie znaleźć można na czarnym kontynencie.
Stroje i kostiumy z motywem Afryki to prawdziwy hit każdej imprezy karnawałowej oraz balów maskowych. Wypożyczalnia kostiumów może spełnić marzenie o nietuzinkowej kreacji, która sprawi, że staniesz się prawdziwą królową balu. Impreza w stylu afrykańskim to również świetny pomysł na zorganizowanie imprezy tematycznej.  Jakie motywy mogą kojarzyć się z Afryką? Przede wszystkim cętki, kolory brązu i beżu, świetliste żółcienie oraz frędzle, nakrycia ze słomy i elementy egzotycznych dodatków.