Piraci z Karaibów

Produkty 18

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 18

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje i kostiumy piratów z karaibów 

Obecnie słysząc słowo "piraci", niemal automatycznie dodajemy "z Karaibów". Niezwykle udana seria filmów o sprytnym i dającym się lubić piracie Jack'u Sparrowie, zyskała ogromną rzeszę fanów.

I nic dziwnego, bo przygody Jack'a i jego towarzyszy, Willa Turnera i Elizabeth Swann ogląda się z zapartym tchem. W filmach nie brakuje zwrotów akcji, a także sporej dawki poczucia humoru.

Któż z nas nie marzy o przeżyciu prawdziwej przygody z piracką banderą i klątwą Czarnej Perły w tle? Dzięki naszym kostiumom łatwiej będzie poczuć ten specyficzny klimat, jaki daje kapelusz kapitana (pamiętajcie, to nie jest po prostu Jack Sparrow. To Kapitan. Kapitan Jack Sparrow), szabla i busola, pokazująca czego naprawdę pragniesz.

Oczywiście dziewczynki też znajdą coś dla siebie. Kostium dzielnej Elizabeth albo lekko tajemniczej Angelicy, pojawiającej się w części 'Piraci na Nieznanych Wodach', z pewnością pomoże odnaleźć się w załodze. Nie dajcie sobie wmówić, że kobieta na pokładzie przynosi pecha!

To co, kto stanie za sterem i wyruszy by zdjąć ze wszystkimi klątwę strasznego Davy'ego Jonesa? Arr, piraci płyną ku przygodzie!