Ninjago

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium dziecięcy cichy ninja niebieski
  DO KUPIENIA
 2. Kostium dziecięcy cichy ninja czerwony
  DO KUPIENIA
 3. Kostium dziecięcy dzielny ninja
  DO KUPIENIA
 4. Kostium dziecięcy cichy ninja czarny
  DO KUPIENIA
 5. Kostium Dziecięcy Ninja Wojownik
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Ninja Wojownik
  Wypożycz:
  40,00 zł
 6. Kostium Dziecięcy Ninja Zielony
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Ninja Zielony
  Wypożycz:
  40,00 zł
 7. Kostium Dziecięcy Ninja Niebieski
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Ninja Niebieski
  Wypożycz:
  40,00 zł
 8. Kostium Dziecięcy Ninja Czerwony
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Ninja Czerwony
  Wypożycz:
  40,00 zł
 9. Kostium Dziecięcy Ninja Czarny
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Dziecięcy Ninja Czarny
  Wypożycz:
  40,00 zł

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z bajki Ninjago

Bale maskowy to wspaniała atrakcja dla każdego dziecka, ale także dla dorosłych. Są one bardzo popularne w przedszkolach oraz szkołach, dostarczając dzieciom dużo radości i niezapomnianą rozrywkę. Oczywiście niezbędnym elementem każdego balu przebierańców jest odpowiedni i oryginalny strój!  Ninjago, czyli idealny strój dziecięcy 
Nic nie sprawi większej radości dziecku, niż oryginalne przebranie, w którym ponadto pozostanie nierozpoznane przez całą zabawę, w pełni wczuwając się w klimat balów maskowych lub kostiumowych. A nic nie zapewni lepszego kamuflażu niż strój Ninja! Zwinny wojownik Ninja jest z pewnością wzorem dla niejednego chłopca. W takim kostiumie bezszelestnie będziesz mógł zbliżyć się do swojego wroga i błyskawicznie go zaskoczyć. Nikt nie wyczuje Twojej obecności, a Ty będziesz mógł spokojnie działać.
Obowiązkowym wyposażeniem każdego profesjonalnego Ninjy jest odpowiednia broń, którą posługuje się niezwykle precyzyjnie i sprawnie, szybkimi ruchami będąc w stanie pokonać przeciwnika. W tym stroju możesz przemykać w blasku księżycach po dachach domów, wspinać się niczym kot po pionowych ścianach i dbać o porządek w mieście. Strój to zapewnia swobodę ruchów, błyskawiczne przemieszczania się z miejsca na miejsce i wykonywanie najtrudniejszych akrobacji. 
Stroje Ninjago są dostępne w każdej wypożyczalni, w bogatej kolorystce: czarnej, żółtej, niebieskiej i zielonej oraz z  różnorodną bronią. Każdy chłopiec będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie i stać się niezwykłym wojownikiem Ninja, wyspecjalizowanych w sztukach walki.