Ninjago

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Dziecięcy Szary Ninja
  Kostium Dziecięcy Ninja Szary
  Kup: 149,00 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 2. Kostium Dziecięcy Ninja Smoczy Władca
  Kostium Dziecięcy Ninja Smoczy Władca
  Kup:
  139,00 zł 149,00 zł
 3. Kostium Dziecięcy Ninja Smoczy Srebrny
  Kostium Dziecięcy Ninja Smoczy Srebrny
  Kup:
  179,00 zł 189,00 zł
 4. Kostium Ninja Wojownik
  Kostium Ninja Wojownik
  Kup:
  144,00 zł 149,00 zł
 5. Kostium Dziecięcy Ognisty Ninja
  Kostium Dziecięcy Ninja Ognisty
  Kup: 169,00 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z bajki Ninjago

Bale maskowy to wspaniała atrakcja dla każdego dziecka, ale także dla dorosłych. Są one bardzo popularne w przedszkolach oraz szkołach, dostarczając dzieciom dużo radości i niezapomnianą rozrywkę. Oczywiście niezbędnym elementem każdego balu przebierańców jest odpowiedni i oryginalny strój!  Ninjago, czyli idealny strój dziecięcy 
Nic nie sprawi większej radości dziecku, niż oryginalne przebranie, w którym ponadto pozostanie nierozpoznane przez całą zabawę, w pełni wczuwając się w klimat balów maskowych lub kostiumowych. A nic nie zapewni lepszego kamuflażu niż strój Ninja! Zwinny wojownik Ninja jest z pewnością wzorem dla niejednego chłopca. W takim kostiumie bezszelestnie będziesz mógł zbliżyć się do swojego wroga i błyskawicznie go zaskoczyć. Nikt nie wyczuje Twojej obecności, a Ty będziesz mógł spokojnie działać.
Obowiązkowym wyposażeniem każdego profesjonalnego Ninjy jest odpowiednia broń, którą posługuje się niezwykle precyzyjnie i sprawnie, szybkimi ruchami będąc w stanie pokonać przeciwnika. W tym stroju możesz przemykać w blasku księżycach po dachach domów, wspinać się niczym kot po pionowych ścianach i dbać o porządek w mieście. Strój to zapewnia swobodę ruchów, błyskawiczne przemieszczania się z miejsca na miejsce i wykonywanie najtrudniejszych akrobacji. 
Stroje Ninjago są dostępne w każdej wypożyczalni, w bogatej kolorystce: czarnej, żółtej, niebieskiej i zielonej oraz z  różnorodną bronią. Każdy chłopiec będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie i stać się niezwykłym wojownikiem Ninja, wyspecjalizowanych w sztukach walki.