Transformers

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z filmów i bajek Transformers

Transformers to uwielbiany przez dzieci film, który opowiada niesamowitą historię zmagań dobrych Autobotów i podstępnych Decepticonów. Każdy fan kinowej serii z pewnością pragnie, aby choć na chwilę przenieść się w świat filmu i zostać dobrym Autobotem. Spełnij marzenia swojego dziecka i pozwól mu wcielić się w jedną z postaci z Transformersów.

Dostępne są stroje rożnych postaci z filmu. Wybierz strój Optimusa Prime'a, a z pewnością dziecko poczuje się niczym ten legendarny przywódca i wojownik, który zrobi wszystko w imię wyższego dobra oraz w trosce o innych.

Dostępny jest także strój zabawnego i przyjacielskiego Bumblebee, którego postać przewija się przez fabułę większości serii. Dla fanów Ironhide także przygotowano wspaniale zaprojektowane przebranie. Pozwoli ono dziecku poczuć się jakby rzeczywiście było tym zaprawionym w bojach specjalistą od zaawansowanego uzbrojenia.

Wszystkie stroje wyglądają bardzo realistycznie, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, są wytrzymałe i nie ograniczają ruchów dziecka.