Średniowiecze

Produkty 1-36 z 51

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
 1. Strój Dziecięcy Rycerz
  Strój Dziecięcy Rycerz
  Wypożycz:
  60,00 zł
 2. Kostium Dziecięcy Rycerz Zbroja
  Kostium Dziecięcy Rycerz Zbroja
  Kup: 196,00 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 3. Korona Króla
  Korona Króla
  Kup: 13,00 zł
 4. Kostium Mnich
  Kostium Mnich
  Kup: 139,00 zł
 5. Miecz wojownika
  Miecz Wojownika
  Kup: 34,00 zł
 6. Kostium Dama Dworu
  Kostium Dama Dworu
  Kup: 149,00 zł

Produkty 1-36 z 51

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Stroje średniowieczne

Przebrania średniowieczne cechują się doskonałym odwzorowaniem dawnych czasów. Z ich pomocą można przebrać się w ubranie średniowiecznego człowieka i poczuć się nim choć przez chwilę. Kostiumy z epoki średniowiecza wykonane zostały bardzo precyzyjnie, z dbałością o wszelkie szczegóły, tak aby współcześni ludzie mogli zobaczyć jak wyglądały ubrania w dawnych latach.

Z powodzeniem takie stroje średniowieczne można zakładać na różne bale młodzieżowe. Dostępne są w różnych rozmiarach oraz kolorach, są bardzo żywe, dlatego każdy użytkownik powinien być z nich bardzo zadowolony. Zdecydować można się na kostium średniowiecznego króla, czy też średniowiecznej damy dworskiej. Coś dla siebie znajdą zarówno przedstawiciele płci męskiej, jak i żeńskiej. Stroje dostępne są dla dorosłych oraz dla dzieci, znaleźć mogą zastosowanie podczas różnych balów przebierańców.

Kostiumy średniowieczne wykonano z najtrwalszych materiałów, dlatego też nie trzeba obawiać się o to, że zostaną one uszkodzone podczas dobrej zabawy. Z ich pomocą można wczuć się w rolę średniowiecznych ludzi i zdać sobie sprawę z tego, jak wyglądało życie dawnych ludzi. Kostiumy pomogą zainteresowanym przenieść się w świat swoich marzeń oraz legend.