Shrek

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z bajki Shrek

Wszyscy kochamy bajki, zwłaszcza, gdy bohaterowie są dowcipni, pomysłowi - i jak w przypadku Shreka - pełni niesamowitego uroku.  Jest to niezwykle zabawny oraz popularny firm animowany. Poszukujesz oryginalnego przebrania Shreka na imprezę?  
Co roku strój tego bohatera zaskakuje na wielu imprezach Halloweenowych, w którym po uszy zakochało się wiele osób. Nasza wypożyczalnia strojów oferuje śliczne stroje, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stroje są wykonane bardzo dokładnie, dzięki czemu odzwierciedlają prawdziwe postacie. Znajdziesz u nas ciekawe kostiumy na karnawał, Halloween czy też imprezę przebieraną. Są to idealne kostiumy na wszelkie imprezy, również na wieczory Panieńskiego czy też kawalerskie. Przebranie Shreka to świetna okazja, na przebranie na imprezę w tematycznym stylu. Są to bardzo wygodne stroje, które dobrze się dopasowują.
Na imprezę w poszukiwaniu kolejnych przygód możesz zabrać całą ekipę: ciasteczko oraz Fionę. Przejdź prawdziwą metamorfozę w ulubionego przez siebie bohatera bajki Shrek, w tej kategorii odnajdziesz również innych znanych bohaterów.  Zamów kostiumy tych kultowych już bohaterów serii bajki animowanej SHREK i przekonaj się jak ich urok zadziała na imprezie.Kostiumy dostępne w naszej ofercie sprawią, że będziecie wyglądali jak prawdziwi bohaterowie. Stroje z tej kategorii sprawią, że będzie to prawdziwa impreza jak z bajki. 
Przebranie Shreka co roku przeżywa duże oblężenie.  
  Przez wszystkich znane, a przez większość uwielbiane kostiumy Shreka, mogą zagościć również na Twojej imprezie!