X-men

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
  1. Kostium Wolverine
    Kostium Wolverine
    Wypożycz:
    110,00 zł

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje superbohaterów X-men

"Maskowy Bal" posiada w swojej bogatej ofercie, pomysłowe jak i również bardzo atrakcyjne stroje, ze znanego filmu ,,X-men".

Ten amerykański film z nurtu science-fiction, podbił już serca wielu osób w różnym wieku. Warto wiedzieć, iż ,,X-men" jest ekranizacją bardzo popularnej serii komiksowej, która stała się światowym bestsellerem. 

Film opowiada przede wszystkim o grupie obdarzonych niezwykłymi zdolnościami - mutantów. Stroje z filmu ,,X-men" doskonale oddają charakter głównych bohaterów. W filmie ,,X-men" Wolverine charakteryzował się mocnym charakterem i dużą walecznością. Jego ciało w filmie, było niemalże doskonałe, gdyż potrafiło się bardzo szybko regenerować. Drugą ważną postacią w tym filmie jest Storm. Jest ona piękna oraz waleczna. ,,Maskowy Bal" posiada w swojej ofercie zarówno kostium Storm dla kobiety oraz Wolverine dla mężczyzny. 

Stroje rewelacyjnie oddają charakter filmu ,,X-men" i doskonale imitują one postacie. Wykonane są one z dobrej jakości materiałów, wspaniale prezentują się one na każdej osobie.