Wojsko

Produkty 13

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Pani Komandos
  Kostium Pani Komandos
  Kup: 131,00 zł
 2. Kostium Dziecięcy Żołnierz Groźny
  Kostium Dziecięcy Żołnierz Groźny
  Kup:
  122,00 zł 123,00 zł
 3. Pas Z Amunicją
  Pas Z Amunicją
  Kup: 60,00 zł
 4. Hełm Wojskowy
  Hełm Wojskowy
  Kup: 24,00 zł
 5. Kostium Pani z Armii
  Kostium Pani z Armii
  Kup:
  95,40 zł 137,00 zł
 6. Kostium Pani Komandos
  Kostium Pani Komandos
  Kup:
  164,00 zł 179,00 zł
 7. Pas Komandosa
  Pas Komandosa
  Kup: 68,00 zł
 8. Kostium Żołnierki
  Kostium Żołnierki
  Kup:
  136,50 zł 244,00 zł
 9. Kostium Kobieta z Armii
  Kostium Kobieta z Armii
  Kup:
  77,00 zł 137,00 zł
 10. Kostium Komandos Seal
  Kostium Komandos Seal
  Wypożycz:
  70,00 zł

Produkty 13

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje wojskowe Strój Żolnierza Przebranie Komandosa

Sprawdzony a jednocześnie zawsze interesujący strój na bal kostiumowy? Oczywiście przebranie żołnierza, oficera lub komandosa. Kostiumy wojskowe dostępne w naszej ofercie nie są jedynie imitacjami rzeczywistych strojów: to najwyższej jakości kopie, które wyglądają niemal identycznie, jak oryginał. Wystarczy odrobina kreatywności, aby wykorzystać przebrania wojskowe w naprawdę zabawny i niebanalny sposób. Wyobraźmy sobie, że podczas balu maskowego na salę nagle wchodzi kilku mężczyzn w niezwykle realistycznych kostiumach komandosów SEAL. Kontekst co prawda sugeruje, że to przebrania, jednak stroje są tak realistyczne, że z czasem uczestnicy nie wiedzą już, co właściwie się dzieje.

To oczywiście tylko jeden z przykładów na sposób, w jaki można urozmaicić bal kostiumowy korzystając z takich akcesoriów, jak najwyższej jakości stroje doskonale imitujące prawdziwe mundury wojskowe.

Inne opcje? Elegancki mundur wysokiego rangą oficera. W ten sposób wyraz "przebranie" nabiera nowego znaczenia, ponieważ jak wiadomo, klasyczny oficerski mundur to jeden z tych strojów, które najsilniej oddziaływują na wyobraźnię pań.

Najmłodsi klienci również znajdą coś dla siebie: dwa kompletne, wysoce realistyczne warianty munduru żołnierza, razem ze stosownym ekwipunkiem, jak karabin czy hełm.

Który ze strojów dostępnych w niniejszej kategorii wybrać? Wszystko zależy oczywiście od naszego pomysłu na zabawę oraz oczywiście od naszego wieku. Panowie gustujący w przebraniach bardziej spektakularnych z pewnością świetnie odnajdą się w ultrarealistycznych kostiumach wzorowanych na prawdziwych mundurach komandosów United States Navy SEALs. Z kolei mężczyźni preferujący raczej styl oscylujący w rejestrach wysokiej, dostojnej elegancji mogą dodać sobie typowo męskiego uroku dzięki strojowi oficera wysokiej rangi.