Mikołaje

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Święty Mikołaj Deluxe
  Kostium Święty Mikołaj Deluxe
  Wypożycz:
  150,00 zł
 2. Kostium Święty Mikołaj
  Kostium Święty Mikołaj
  Wypożycz:
  100,00 zł
 3. Kostium Dziecięcy Mikołajek
  Kostium Dziecięcy Mikołajek
  Wypożycz:
  30,00 zł

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Strój Mikołaja Kostium Gwiazdora

Święty Mikołaj to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci, na którą oczekują wszystkie dzieci podczas Świąt Bożego Narodzenia. Dlaczego postać ta budzi tak wiele emocji? Odpowiedź jest bardzo prosta - Mikołaj przynosi dzieciom prezenty, dzięki czemu wzbudza wiele pozytywnych emocji, nawet u osób dorosłych. Dlatego też okres Świąt Bożego Narodzenia jest tak bardzo wyczekiwany przez większość społeczeństwa.

W naszej ofercie znajdą Państwo stroje Mikołajów w większych rozmiarach skierowane dla dorosłych, jak i dla nieco mniejszych miłośników Świąt Bożego Narodzenia, bo przecież dziecko również może się wcielić w rolę tego miłego staruszka.

Dla osób dorosłych przygotowano trzy warianty strojów - od najbardziej podstawowego, w którym znajdują się główne elementy, aż po najbardziej wyposażony, czyli ubiór główny oraz dodatkowe rekwizyty jak np. worek i dzwonek.

Dla dzieci oferowany jest natomiast tylko jeden wariant, ale z całą pewnością przyniesie wiele radości. Kostiumy nadają się zarówno na świąteczny czas spędzony w gronie rodzinnym jak i na wszelkie przedstawienia.