Meksyk

Produkty 15

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Sombrero meksykańskie
  Sombrero Meksykańskie
  Kup:
  39,00 zł 42,00 zł
 2. Sombrero
  Sombrero
  Kup: 110,00 zł
 3. Kostium Dziecięcy Meksykanka
  Kostium Dziecięcy Meksykanka
  Kup:
  109,00 zł 119,00 zł
 4. Wąs Meksykanina
  Wąs Meksykanina
  Kup: 40,00 zł
 5. Sombrero czarne
  Sombrero Czarne
  Kup:
  79,00 zł 83,00 zł
 6. Wąs Szeryfa
  Wąs Szeryfa
  Kup: 30,00 zł
 7. Kostium Święto Zmarłych Zoe
  Kostium Święto Zmarłych Rosabella
  Kup:
  189,00 zł 270,00 zł
 8. Kostium Meksykanka
  Kostium Meksykanka
  Kup: 159,00 zł
 9. Kostium Święto Zmarłych Zoe
  Kostium Święto Zmarłych Zoe
  Kup:
  189,00 zł 270,00 zł
 10. Kostium Frida Z Zaświatów
  Kostium Frida Z Zaświatów
  Wypożycz:
  80,00 zł

Produkty 15

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Strój Meksykanina i Meksykanki Stroje meksykańskie

Bale maskowe nigdy nie wychodzą z mody! Sprawdzają się podczas karnawału, ale doskonale pasują też do wakacyjnych klimatów i zabawy pod gołym niebem. Wystarczy nadać zabawie temat przewodni i pozwolić przebrać się wszystkim uczestnikom. Najważniejszy jest jednak temat, musi być kreatywny, ale na tyle dostępny, że każdy z uczestników będzie mógł bez problemu stworzyć swoją kreację; albo wypożyczyć. 
W takich przypadkach wspaniale sprawdzają się tematy egzotyczne, np. stroje meksykańskie. Takie kostiumy dość łatwo skompletować, albo udać się do wypożyczalni kostiumów i pożyczyć gotowy zestaw dla partnera i partnerki. Przebrania meksykańskie dla mężczyzny to: spodnie, ponczo, kamizelka, chusta pod szyję i oczywiście sombrero. Najbardziej dekoracyjnym elementem stroju jest ponczo, a niezbędnym atrybutem pas strzelecki. 
Kostium meksykański dla kobiety składa się z bajecznie kolorowej spódnicy i białej zalotnej bluzeczki. Gdy dodać do tego niezbędne dodatki w postaci szerokiego paska, barwnego wachlarza i róży we włosach przebranie robi się kompletne.
Gdy kostiumy uczestników są już skompletowane wystarczy tylko dobrać meksykańską muzykę i zaopatrzyć uczestników w napoje prosto z Meksyku. Do tego dobry humor, radosny nastrój i przepis na dobrą zabawę gotowy. Meksykańskie kostiumy na bal maskowy są też wygodne, dobrze się w nich porusza i swobodnie tańczy. Mężczyźni przypominają klasycznych macho a kobiety rozkwitają urodą. To dlatego meksykański temat przewodni balu maskowego jest tak popularny.