Owoce Warzywa Żywność

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Strój Dziecięcy Frytki
  Strój Dziecięcy Frytki
  Wypożycz:
  70,00 zł
 2. Strój Dziecięcy Banan
  Strój Dziecięcy Banan
  Wypożycz:
  50,00 zł
 3. Kostium Banan
  Kostium Banan
  Kup: 139,00 zł
 4. Kostium Kaktus
  Kostium Kaktus
  Kup: 219,00 zł
 5. Maska Dynia
  Maska Dynia
  Kup: 79,00 zł
 6. Kostium Pan Banan
  Kostium Pan Banan
  Kup: 129,00 zł
 7. Kostium Dziecięcy Cytryna
  Kostium Dziecięcy Cytryna
  Wypożycz:
  35,00 zł
 8. Kostium Dziecięcy Groszek
  Kostium Dziecięcy Groszek
  Wypożycz:
  35,00 zł
 9. Kostium Dziecięcy Jabłko
  Kostium Dziecięcy Jabłko
  Wypożycz:
  35,00 zł
 10. Kostium Dziecięcy Marchewka
  Kostium Dziecięcy Marchewka
  Wypożycz:
  35,00 zł
 11. Kostium Dziecięcy Papryka
  Kostium Dziecięcy Papryka
  Wypożycz:
  35,00 zł
 12. Kostium Dziecięcy Truskawka
  Kostium Dziecięcy Truskawka
  Wypożycz:
  35,00 zł

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje owoców, warzyw i żywności

 

Widok ogromnego banana, hot-doga albo truskawki rozdających ulotki na ulicy albo w pasażach handlowych już nikogo nie zaskakuje. Dlaczego jednak tych samych strojów nie wykorzystać w bardziej słusznym celu i udać się w nich na bal maskowy lub uświetnić obecnością swojego dziecka – oczywiście pod postacią dorodnej gruszki albo wysokiej marchewki – szkolny karnawał lub bal przebierańców?

 

Stroje owoców, warzyw i żywności to wbrew pozorom bardzo popularny motyw na tego typu zabawach dla dzieci, ale również i dorośli coraz chętniej przebierają się w ten sposób, aby zaskoczyć swoich znajomych niebanalnym ubiorem. To gwarancja szerokiego uśmiechu na twarzy innych uczestników zabawy, bo warzywny lub owocowy strój zawsze wzbudza ogromną sensację z racji swojej niebanalności. W naszej kolekcji kierowanej do dzieci znajdują się przebrania owoców takich jak jabłko, cytryna, truskawka i banan, ale posiadamy także kostiumy warzyw: groszku, dyni, papryki i marchewki. Dla tych zaś, którzy za owocami i warzywami nie przepadają, przygotowaliśmy strój klasycznego, czerwonego muchomora, zarówno w wersji dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Coś dla siebie znajdą także dorośli: Pan Marchewka, Pan Groszek i Pani Truskawka mogą być doskonałym uświetnieniem towarzyskiego balu przebierańców lub szkolnych spotkań z dziećmi, gdzie promuje się zdrowe odżywianie.

 

Nasze przebrania cechują się różnorodnością rozmiarów oraz krojów, zachowując przy tym maksymalnie naturalne odbicie danego owocu lub warzywa w rzeczywistości. Dbałość o szczegóły każdego stroju i precyzja, z jaką wykonane oraz zaprojektowane są nasze kostiumy sprawia natomiast, że nikt na balu karnawałowym nie będzie miał najmniejszych wątpliwości co do tego, za kogo przebraliśmy się sami lub w co ubrana jest nasza pociecha.