Arabia

Produkty 10

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Szejk
  Kostium Szejk
  Kup: 209,00 zł
 2. Kostium Dziecięcy Szejk Brązowy
  Kostium Dziecięcy Szejk Brązowy
  Kup:
  56,70 zł 81,00 zł
 3. Kostium Arabski Wojownik
  Kostium Arabski Wojownik
  Kup:
  93,80 zł 134,00 zł
 4. Kostium Arabska piękność
  Kostium Księżniczka Arabska
  Kup: 269,00 zł
  Wypożycz:
  100,00 zł
 5. Kostium Kobieta Dżin
  Kostium Kobieta Dżin
  Kup:
  127,40 zł 228,00 zł
  Wypożycz:
  90,00 zł
 6. Kostium Jasmina Aladyn
  Kostium Jasmina Aladyn
  Kup:
  155,40 zł 277,00 zł
 7. Kostium Dżafar Aladyn
  Kostium Aladyn - Dżafar
  Kup:
  238,70 zł 341,00 zł
  Wypożycz:
  110,00 zł
 8. Kostium Arab Deluxe
  Kostium Arab Deluxe
  Wypożycz:
  110,00 zł

Produkty 10

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Strój Araba Stroje arabskie

Doskonałe na każdym balu kostiumowym, orientalne stroje arabskie wyróżniają się na tle innych kostiumów. Nie da się ich porównać z żadnym ubiorem europejskim. Zwiewne, długie szaty chronią Arabów przed palącym słońcem, w pustynnym klimacie. Sprawdzą się na każdym balu, ze względu na swoją wygodę i egzotykę. Przebranie za mieszkańca terenów dawnej Persji przeniesie Cię do krainy rodem z Baśni tysiąca i jednej nocy. W skład tradycyjnego ubioru arabskiego wchodzą: kandura (długa szata), kefija (nakrycie głowy w formie chusty) i agal (czarna opaska podtrzymująca kefiję).
Kostium sułtana - wytworny, w kolorze rubinu, sprawi, że staniesz się prawdziwym władcy islamskim. Kostium wezyra - wezyr był najważniejszym urzędnikiem dworskim kalifa, który wyrażał jego wolę ludowi. Wciel się w rolę najważniejszego dostojnika arabskiego, demonstrując piękne, zdobione szaty.
Kostium Ali Baby - czerwono-czarna kandura i miecz podkreślą zadziorną naturę znanego na całym świecie rozbójnika, który otworzył bramę Sezamu. Kostium Szejka - Kto nie chciałby znaleźć się w skórze naftowego potentata rodem z Emiratów? Tradycyjna biała kefija i biało-niebieska kandura oddają klimat orientalnego bogacza. 
Kostium Arabskiego Rozbójnika - groźny wojownik przemierzał ogromne obszary pustynne w poszukiwaniu złota. Grabieżca wyposażony w miecz, w biało-czarnych barwach budził postrach wśród wielu arabskich władców.
Kostium Arab Deluxe - biała kefija i zdobiona złotem kandura, synonim bogactwa. Wyrazisty strój dla miłośnika orientalnej kultury Bliskiego Wschodu.