Marynarka

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Kapitan Statku
  Kostium Kapitan Statku
  Kup:
  219,00 zł 259,00 zł
 2. Kostium Dziecięcy Kapitan Statku
  Kostium Dziecięcy Kapitan Statku
  Kup:
  149,00 zł 179,00 zł
 3. Czapka Kapitana
  Czapka Kapitana
  Kup: 59,00 zł
 4. Czapka Marynarza Biała
  Czapka Marynarza Biała
  Kup:
  17,00 zł 20,00 zł
 5. Kostium Marynarz
  Kostium Marynarz
  Kup: 149,00 zł
 6. Kostium Marynarz Granatowy
  Kostium Marynarz Granatowy
  Kup:
  159,00 zł 179,00 zł
 7. Kostium Pani Marynarz
  Kostium Pani Marynarz
  Kup: 119,00 zł
 8. Kostium Kapitan
  Kostium Kapitan
  Wypożycz:
  70,00 zł

Produkty 9

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Strój marynarza i kapitana statku

Bal maskowy to idealny sposób na zapewnienie sobie odpowiedniej rozrywki. Aby wziąć udział w balu przebierańców, należy jednak zadbać o doskonałą stylizację z tej okazji. Oferta sklepu proponuje bardzo rzetelnie wykonane stroje oraz kostiumy, które uczynią z każdego przedstawiciela służb mundurowych. Jeśli zatem zależy Ci na niebanalnym wyglądzie, powinieneś zapoznać się z proponowanym przez nas asortymentem. Nasze wyjątkowe kroje zaskoczą każdego, a także sprawią, że inni uczestnicy zabawy będą zazdrościli Ci elegancji i szyku.

Jedną z propozycji, które warto rozważyć są kostiumy nawiązujące do służb mundurowych, które pracują na morzu. Marynarka charakteryzuje się eleganckimi uniformami, które dodadzą poczucia pewności każdemu kto je nosi. Ponadto, stroje marynarskie są niezwykle ładne i szykowne. W przypadku zarówno kobiet i mężczyzn, mogą one podkreślać ich atuty. Stroje wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów oraz szyte w taki sposób, aby nie były one zakupem, który można ubrać tylko przy jednej okazji.

Stawiamy na jakość i staramy się jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zależy nam na tym, aby każdy kto zdecyduje się na zakupy za pośrednictwem naszej platformy był z nich w pełni zadowolony. Jeśli poszukujesz idealnego stroju na bal maskowy - uniform marynarski z pewnością okaże się być strzałem w dziesiątkę. Dysponujemy różnymi krojami oraz pełną gamą rozmiarów, a więc każdy bez trudu znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.