Szkocja

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Szkotka
  Kostium Szkotka
  Kup: 169,00 zł
 2. Kostium Irlandczyk
  Kostium Irlandczyk
  Kup: 189,00 zł
 3. Kostium Szkot
  Kostium Szkot
  Kup: 169,00 zł

Produkty 5

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Strój Szkota i Szkotki Stroje szkockie

Dla tych, którzy szukają wyjątkowego, oryginalnego i jednocześnie klasycznego stroju proponujemy wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły tradycyjny szkocki strój damski i męski. Mężczyźni mogą wybierać w trzech modelach tradycyjnych szkockich kostiumów. Noszenie tradycyjnego męskiego kiltu świadczy o sile i męskości. Każdemu mężczyźnie da on porządny zastrzyk testosteronu. Śnieżna biel koszul połączona z czerwono-zieloną kratą pasuje do każdego typu urody i dodaje klasy każdemu, kto nosi to wyjątkowe połączenie.
Nasze stroje to także wyjątkowe akcesoria - nakrycia głowy, przepaski, paski i torebki, dopełnią one wizerunku, który wszyscy zapamiętają na lata! Kostiumy dla kobiet są połączeniem tradycyjnych, klasycznych szkockich wzorów i kolorów z nowoczesną formą i krojem, które podkreślą seksapil i kształty damy, która założy jeden z nich. Mężczyźni wprost nie będą mogli oderwać wzroku od olśniewającego powabu właścicielki tego szkockiego przebrania. Goście każdej imprezy zapamiętają na długo uczestników w tradycyjnych szkockich strojach. W takim kostiumie absolutnie każdy będzie wyglądał zjawiskowo i nietuzinkowo. Kostium szkocki zrobi furorę na balu maskowym. Rzuca się one w oczy i świadczy o pomysłowości i humorze właściciela.
Zatem uwolnijcie wodze fantazji i odnajdźcie w sobie pierwiastek części szkockiego klanu i ruszajcie w tany tak aby bal maskowy był niezapomnianą przygodą. Panowie! Jeszcze jedno! Pamiętajcie, że pod tradycyjny szkocki kilt nie zakłada się bielizny!