Stroje na Oktoberfest Przebranie Bawarczyka Kostiumy Bawarskie
Oktoberfest
Strój Gejszy Przebranie Japonki Kostiumy Japońskie
Azja
Strój Hiszpanki Przebrania Hiszpańskie
Hiszpania
Strój Szkota Przebrania Szkockie
Szkocja

Narody świata i stroje orientalne

Produkty 1-36 z 108

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
 1. Strój Bawarka Klasyczna
  Strój Bawarka Klasyczna
  Wypożycz:
  80,00 zł
 2. Strój Bawarka Kwiecista
  Strój Bawarka Kwiecista
  Wypożycz:
  80,00 zł
 3. Strój Dziecięcy Chinka
  Strój Dziecięcy Chinka
  Wypożycz:
  50,00 zł
 4. Wąsy duże
  Wąsy Duże
  Kup: 12,00 zł
 5. Spinka Kwiat
  Spinka Kwiat
  Kup: 29,00 zł
 6. Katana miecz
  Katana Miecz
  Kup: 43,00 zł
 7. Peruka Gejsza
  Peruka Gejsza
  Kup: 69,00 zł
 8. Kostium Szejk
  Kostium Szejk
  Kup: 239,00 zł
 9. Kostium Cyganka Esmeralda
  Kostium Cyganka Esmeralda
  Kup: 229,00 zł
  Wypożycz:
  90,00 zł
 10. Wąs Meksykanina
  Wąs Meksykanina
  Kup: 45,00 zł

Produkty 1-36 z 108

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

 

Stroje różnych kultur

 

Jednym z wizualnych elementów tradycji silnie świadczącym o przynależności kulturowej jest ubiór. Grupy etniczne posiadają wyjątkowy dla siebie styl przebrania, noszący charakterystyczne dla nich ozdoby i akcenty dekoracyjne. Wyszywane kwiaty na kołnierzach i rękawach, ornamenty na spódnicach, specyficzny rodzaj kroju i dodatków – każda z tych rzeczy pozwala szybko rozpoznać, z jakiego kręgu kulturowego pochodzą osoby noszące takie kostiumy.

W ofercie poniżej przygotowaliśmy szeroki ich wybór. Znajdują się tam kostiumy różnych kultur dla dorosłych – podczas balu maskowego pozwolą poczuć się, jak reprezentanci egzotycznych grup. Tradycyjne wzory haftowane na wytrzymałym materiale oraz akcesoria niezbędne do doskonałego zaprezentowania się w gronie przebierańców.

Stroje różnych kultur dla dzieci przygotowane zostały z jednakową starannością o szczegóły. W naszej ofercie można wybrać przebrania postaci z bajek, legendarnych bohaterów czy takie pochodzące z wielu krajów: od hinduskich i arabskich klimatów aż po rodzime wzory.

Poniżej znajdziecie Państwo idealnie wykonane stroje różnych kultur nadające się zarówno na bal maskowy, jak i przyjęcie karnawałowe. Dbałość o detale sprawia, że można się w nich poczuć jak zupełnie inna osoba: na widok hiszpańskiej, zmysłowej seniority krew popłynie szybciej, a japońska gejsza wprowadzi nastrój dostojeństwa i elegancji.

Wszystkie kostiumy posiadają odpowiednie detale pozwalające na łatwe rozpoznanie kręgu kulturowego, z którego pochodzą. Do wyboru są najpowszechniejsze motywy wzorowane na filmach, serialach i zdjęciach. Przebrania dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach wiekowych, przez co pozwolą Państwu łatwiej dobrać odpowiedni model dla siebie i swoich bliskich.