Monster High

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Dziecięcy Monster High Draculaura Sweet
  DO WYPOŻYCZENIA
 2. Kostium Dziecięcy Monster High Skelita Calaveras
  DO WYPOŻYCZENIA
 3. Kostium Dziecięcy Monster High Frankie Stein
  DO WYPOŻYCZENIA
 4. Kostium Dziecięcy Monster High Draculaura
  DO WYPOŻYCZENIA
 5. Kostium Dziecięcy Monster High Abbey Bominable
  DO WYPOŻYCZENIA
 6. Kostium Dziecięcy Monster High Cleo De Nile
  DO WYPOŻYCZENIA
 7. Kostium Dziecięcy Monster High Clawdeen Wolf
  DO WYPOŻYCZENIA

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z bajki Monster High

Stroje Monster High to oferta skierowana przede wszystkim do dzieci, ale też osób dorosłych, które chcą przenieść się w świat bajek, czasów licealnych i dzieciństwa. Kostiumy są doskonałym odwzorowaniem oryginałów. Dostępne są przebrania przeznaczone jedynie dla płci żeńskiej. Zdecydować można się na zakup kostiumu Cleo De Nile, Clawdeen Wolf, czy też Abbey Bominable. To właśnie w nich dziewczynki mogą poczuć się wyjątkowo i zakładać je na różne okazje, również we własnym domu.
Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal przenosi dzieci w zupełnie inny wymiar. Jest to idealna propozycja zwłaszcza dla osób, które wybierają się w najbliższym czasie na imprezę halloweenową, czy też bal przebierańców. Można poczuć się w nich doskonale, jak prawdziwa gwiazda liceum. Decydując się na takie stroje można udowodnić swoim znajomym, że zna się na modzie. Wysokiej klasy materiały sprawiają, że kostiumy wyglądają fantastycznie i na pewno będzie można z nich z powodzeniem korzystać w trakcie trwania imprezy.
Wypożyczalnia kostiumów oferuje też strój Draculaury, czy też Frankie Stein. Każda dziewczyna może wybrać dla siebie kostium w odpowiednim rozmiarze, dopasowany do jej indywidualnych potrzeb, tak aby na organizowanej imprezie wyglądać oszałamiająco. Są one bardzo barwne oraz energiczne, dlatego zakładając je można poczuć się naprawdę komfortowo. W ich skład wchodzą nie tylko sukienki i spódniczki, ale też różne akcesoria, m.in. rajstopy, czy opaski. Jest to dobra opcja dla osób, które lubią się przebierać na różne zabawy.