Monster High

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z bajki Monster High

Stroje Monster High to oferta skierowana przede wszystkim do dzieci, ale też osób dorosłych, które chcą przenieść się w świat bajek, czasów licealnych i dzieciństwa. Kostiumy są doskonałym odwzorowaniem oryginałów. Dostępne są przebrania przeznaczone jedynie dla płci żeńskiej. Zdecydować można się na zakup kostiumu Cleo De Nile, Clawdeen Wolf, czy też Abbey Bominable. To właśnie w nich dziewczynki mogą poczuć się wyjątkowo i zakładać je na różne okazje, również we własnym domu.
Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal przenosi dzieci w zupełnie inny wymiar. Jest to idealna propozycja zwłaszcza dla osób, które wybierają się w najbliższym czasie na imprezę halloweenową, czy też bal przebierańców. Można poczuć się w nich doskonale, jak prawdziwa gwiazda liceum. Decydując się na takie stroje można udowodnić swoim znajomym, że zna się na modzie. Wysokiej klasy materiały sprawiają, że kostiumy wyglądają fantastycznie i na pewno będzie można z nich z powodzeniem korzystać w trakcie trwania imprezy.
Wypożyczalnia kostiumów oferuje też strój Draculaury, czy też Frankie Stein. Każda dziewczyna może wybrać dla siebie kostium w odpowiednim rozmiarze, dopasowany do jej indywidualnych potrzeb, tak aby na organizowanej imprezie wyglądać oszałamiająco. Są one bardzo barwne oraz energiczne, dlatego zakładając je można poczuć się naprawdę komfortowo. W ich skład wchodzą nie tylko sukienki i spódniczki, ale też różne akcesoria, m.in. rajstopy, czy opaski. Jest to dobra opcja dla osób, które lubią się przebierać na różne zabawy.