Śnieżynki

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Mikołajka
  Kostium Mikołajka
  Wypożycz:
  60,00 zł
 2. Kostium Pani Mikołajowa 2
  Kostium Pani Mikołajowa 2
  Wypożycz:
  60,00 zł
 3. Kostium Pani Mikołajka
  Kostium Pani Mikołajka
  Wypożycz:
  60,00 zł
 4. Kostium Dziecięcy Śnieżynka
  Kostium Dziecięcy Śnieżynka
  Wypożycz:
  30,00 zł
 5. Kostium Dziecięcy Mikołajka
  Kostium Dziecięcy Mikołajka
  Wypożycz:
  30,00 zł
 6. Kostium Gwiazdka
  Kostium Gwiazdka
  Wypożycz:
  60,00 zł
 7. Kostium Dziewczyna Mikołaja
  Kostium Dziewczyna Mikołaja
  Wypożycz:
  50,00 zł

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Strój Śnieżynki

Stroje na Boże Narodzenie ożywią każde świąteczne przyjęcie. Dostępne są różnorodne kostiumy świąteczne zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci.

Zakupić można je w kolorze czerwonym, a więc w kolorze, który jest symbolem Świąt Bożego Narodzenia. Oferowane są kostiumy Śnieżynki, dziewczyny Mikołaja, czy też Pani Mikołajowej. Każda osoba z pewnością znajdzie odpowiedni kostium dla siebie, aby atmosfera Świąt w danym domu była jeszcze przyjemniejsza.

Oczywiście takie kostiumy mogą przydać się zwłaszcza wtedy, gdy w domu znajdują dzieci i chce się im zrobić świąteczną niespodziankę przebierając się za Mikołaja oraz Panią Mikołajową.

Zamówić można kostiumy Śnieżynki w dowolnych rozmiarach, tak aby idealnie pasowały zarówno na ciało osoby dorosłej, jak i dziecka. Taki kostium może okazać się też doskonałym prezentem świątecznym dla dziecka.

Wykonane są one z trwałych materiałów i na pewno ułatwią rozdawanie prezentów w każdym domu, dbając jednocześnie o ogólny wizaż osoby, która będzie je rozdawała.