Stroje zwierząt

Produkty 1-36 z 142

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
 1. Kostium Dziecięcy Jak Wytresować Smoka Szczerbatek
  Kostium Dziecięcy Jak Wytresować Smoka Szczerbatek
  Kup: 199,00 zł
  Wypożycz:
  60,00 zł
 2. Kostium Dziecięcy Kot Kombinezon
  Kostium Dziecięcy Kotek Kombinezon
  Kup: 159,00 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 3. Zestaw do Makijażu
  Zestaw do Makijażu
  Kup: 39,00 zł
 4. Kostium Kura
  Kostium Kura
  Kup: 169,00 zł
 5. Kostium Wilk Szary
  Kostium Wilk Szary
  Kup: 176,00 zł
 6. Kostium Żaba
  Kostium Żaba
  Kup: 239,00 zł
 7. Kostium Królik Szary
  Kostium Królik Szary
  Wypożycz:
  80,00 zł
 8. Kostium Pies Szary
  Kostium Pies Szary
  Kup: 189,00 zł
 9. Kostium Pantera seksi
  Kostium Pantera seksi
  Kup: 299,00 zł

Produkty 1-36 z 142

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Stroje zwierząt

 

Karnawał to okres, w którym nawet najdziwniejsze stroje i przebrania nie budzą zaskoczenia, a bale maskowe, bale przebierańców czy szkolne zabawy wprost pękają od przeróżnych i najdziwniejszych przebrań.

 

Posiadamy bardzo bogatą i zróżnicowaną kolekcję strojów zwierzęcych: od oczywistych, jak tygrysy, wilki, psy, koty, niedźwiedzie, słonie, motyle czy zające, przez mniej oczywiste przebrania zwierząt dla dzieci w postaci muchy, żyrafy, wielbłąda albo świnki i w końcu po te dość zaskakujące: muchy, sroki, rybki błazenka, papugi i mrówki. Posiadamy również przebrania żółwia, zebry, wiewiórki, trolla a nawet ślimaka.

 

Nasze stroje zwierząt to propozycja dla tych malusińskich, którym mogły się już znudzić standardowe królewny i rycerze w zbrojach. Ryczący lew, przerażający smok i słodka wiewiórka to propozycje, które wprawią w zachwyt niejedno dziecko. I z pewnością niejednego rodzica, który sam chętnie wróciłby do dziecięcych czasów tylko po to, aby włożyć kostiumy zwierząt takich jak groźny rekin albo pasiasta pszczółka.

 

Właśnie dla nich stworzyliśmy specjalną ofertę na stroje zwierzęce dla dorosłych! A w niej takie rodzynki jak seksowna żyrafa, kostium-sukienka dla eleganckiej pani paw, wielkiego i potężnego lwa, zabawnej żaby i niezdarnego słonia. Każdy z kostiumów dostępny jest w różnych rozmiarach, dlatego wszyscy znajdą coś dla siebie i będą mogli wybrać swoje ulubione zwierzątko. Bal maskowy w towarzystwie małego (lub całkiem dużego) zoo z pewnością okaże się nie lada towarzyskim wydarzeniem roku i sprawi, że nawet dorośli ludzie na chwilę wrócą myślami do czasów beztroskiego dzieciństwa.

 

Nasze zwierzęce przebrania gwarantują, że nie wtopicie się w tłum, ale będzie stanowili jedną z głównych atrakcji każdej zabawy dla przebierańców. W końcu nie zawsze pojawia się na nich tygrys...