Bal wenecki - maskarada

Produkty 33

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Strój Wampir Hrabia
  Strój Wampir Hrabia
  Wypożycz:
  100,00 zł
 2. Strój Płaszcz Gotycki
  Strój Płaszcz Gotycki
  Wypożycz:
  90,00 zł
 3. Strój Płaszcz Wampirzycy
  Strój Płaszcz Wampirzycy
  Wypożycz:
  100,00 zł
 4. Strój Wampirzyca Wytworna
  Strój Wampirzyca Wytworna
  Wypożycz:
  100,00 zł
 5. Strój Wampirzy Hrabia
  Strój Wampirzy Hrabia
  Wypożycz:
  110,00 zł
 6. Pantalony
  Pantalony
  Kup: 45,00 zł
 7. Peleryna Czerwona
  Peleryna Czerwona
  Kup: 128,00 zł
 8. Peruka Gotycka
  Peruka Gotycka
  Kup: 119,00 zł
 9. Kostium Biały Baron Deluxe
  Kostium Biały Baron Deluxe
  Wypożycz:
  210,00 zł

Produkty 33

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje na bal wenecki, maskaradę

 

Wenecja – miasto przepychu i piękna, kupców i przebierańców chodzących na przyjęcia, zakładający porcelanowe maski zdobione złotem i srebrem. Przebrania dla dorosłych na bal wenecki to jeden z charakterystycznych elementów renesansowego obrazu włoskiego miasta.

W naszej ofercie znalazły się bogate w detale stroje na bal wenecki. Pełne elegancji i klimatu minionej epoki stanowią idealne przebranie dla dorosłych. Mogą Państwo wcielić się w rolę Arystokraty, Barona, Upiora z Opery, Królowej, a nawet Wampirzycy. Przygotowaliśmy kostiumy na maskaradę dla dzieci, które mogą zostać wspaniale ubranymi księżniczkami i lordami.

Przygotowaliśmy zmysłowe przebrania dla dorosłych w stylu Marii Antoniny, królowej Elżbiety czy renesansowej szlachcianki. Panowie mogą zaś zostać następcami samego Szekspira w kapeluszu z charakterystycznym piórkiem, bądź Jego Lordowską Mością wprost z barokowych salonów.

Stroje na bal wenecki były nieodzownym elementem tamtejszych salonów. Bawili się na nich mieszczanie, kupcy, niekiedy również książęta zachęcone barwnymi, tańczącymi spiralami. Dzięki produktom z naszej oferty Państwo również mogą poczuć się jak uczestniczy zabawy. Maskarada od zawsze kusiła tajemnicą i zabawą w czasie karnawału i balów przebierańców.

Stroje na bal wenecki wykonane są z bezpiecznych materiałów, dlatego nie muszą się Państwo obawiać o zdrowie swoje i swoich dzieci. Zadbaliśmy również o to, żeby przygotowane przez nas kostiumy zostały wykonane z należytą sumiennością i dbałością, aby każdy, nawet najmniejszy, szczegół pozostał wiernym odwzorowaniem modny trendów epok, z których pochodzą.

Nasze przebrania na maskaradę dla dzieci i dorosłych zapewniają odpowiednie wrażenie – przywodzą na myśl ducha dawnych epok, pozwalają się poczuć jak uczestniczy prawdziwych balów weneckich.