Służby mundurowe

Produkty 1-36 z 90

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
 1. Kostium Pani Komandos
  Kostium Pani Komandos
  Kup: 129,00 zł
 2. Mega strzykawka
  Mega Strzykawka
  Kup: 29,00 zł
 3. Kostium Astronauta
  Kostium Astronauta
  Kup: 159,00 zł
 4. Hełm Top Gun
  Hełm Top Gun
  Kup: 199,00 zł
 5. Czapka Pilota
  Czapka Pilota
  Kup: 39,00 zł
 6. Kostium Skazaniec
  Kostium Skazaniec
  Kup: 129,00 zł
 7. Kostium Policjant
  Kostium Policjant
  Kup: 159,00 zł
 8. Stetoskop
  Stetoskop
  Kup: 12,00 zł
 9. Kostium Sexy Piguła
  Kostium Pielęgniarki Czarny Sexy
  Kup: 229,00 zł
  Wypożycz:
  80,00 zł
 10. Kajdany Więźnia
  Kajdany Więźnia
  Kup: 26,00 zł
 11. Czapka Kapitana
  Czapka Kapitana
  Kup: 59,00 zł
 12. Kostium Słodka pielęgniarka
  Kostium Słodka Pielęgniarka
  Kup: 259,00 zł
  Wypożycz:
  80,00 zł
 13. Pałka Policyjna
  Pałka Policyjna
  Kup: 15,00 zł
 14. Kostium Chirurg
  Kostium Chirurg
  Kup: 179,00 zł
  Wypożycz:
  60,00 zł

Produkty 1-36 z 90

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Stroje służb mundurowych

 

W naszej sekcji strojów mundurowych znajdziesz kostiumy, o jakich Ci się nie śniło! Unikalny styl, który dzięki naszym produktom uda Ci się wypracować, pozwoli Ci wywołać zazdrość u niejednej osoby biorącej udział w balu kostiumowym, na który właśnie się wybierasz. Warto pamiętać, że decydując się na założenie jednego z naszych kostiumów warto zadbać o zgranie nawet najmniejszych szczegółów - upiąć włosy w taki sposób, jaki jest do danego stroju odpowiedni, nałożyć komponujący się z kostiumem makijaż oraz zadbać o odpowiednie, stylowe obuwie.

Wśród prezentowanych przez nas kreacji na pewno znajdziesz coś dla siebie, ponieważ mamy do zaoferowania stroje mundurowe nie tylko nowoczesne, ale nawiązujące również do przeszłości. Panom gorąco proponujemy stroje francuskich muszkieterów, bardzo gustowne oraz skrojone w najmniejszych szczegółach. Wśród dzieci szczególnym zainteresowaniem i popularnością cieszą się stroje astronautów dostępne w czterech różnych wersjach zarówno kolorystycznych, jak i pod względem kroju, strój żeglarki czy strażaka/strażaczki. W przypadku kobiet z kolei dużą popularnością cieszą się stroje pielęgniarki, marynarki oraz... stewardessy. Ale to nie jedyne nasze propozycje, ponieważ w naszej ofercie dostępne są także stroje, które mogą zostać dopasowane zarówno do ojca, jak i syna, matki, jak i córki lub po prostu całej rodziny. Do takich strojów należą między innymi kostiumy żołnierzy (w wersji dla taty i dziecka), policjantów (dla całej rodziny), komandosów (taty i syna) oraz lekarzy.

Wiele ciekawych propozycji sprawi, że wspólnie całą rodziną można cieszyć się chwilą, w której można udawać kogoś, kim na co dzień się nie jest. Stroje są przystosowane w sposób adekwatny do wieku oraz postury każdej osoby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!