Bawaria

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Bawarka 2
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Bawarka 2
  Wypożycz:
  50,00 zł
 2. Kostium Miss Oktoberfest
  DO KUPIENIADO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Miss Oktoberfest
  Kup: 229,00 zł
  Wypożycz:
  80,00 zł
 3. Kostium Bawarka 1
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Bawarka 1
  Wypożycz:
  50,00 zł
 4. Kostium Bawareczka
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Bawareczka
  Wypożycz:
  50,00 zł
 5. Kostium Bawareczka Różowa
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Bawareczka Różowa
  Wypożycz:
  50,00 zł
 6. Kostium Bawarczyk 4
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Bawarczyk 4
  Wypożycz:
  60,00 zł
 7. Kostium Bawarczyk
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Bawarczyk
  Wypożycz:
  60,00 zł
 8. Kostium Bawarczyk 2
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Bawarczyk 2
  Wypożycz:
  60,00 zł

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje bawarskie

Bal maskowy, kameralna impreza wśród przyjaciół, na której obowiązują wcześniej ustalone przebrania to rzeczy, których się nie zapomina. Po latach z wszystkich koleżeńskich spotkań będziesz pamiętał najbardziej tę, gdzie wymogiem były stroje z danej epoki czy kraju.  Kostium bawarski jest idealnym pomysłem na imprezy na świeżym powietrzu np. przy grillu połączonym z degustacją różnych rodzajów piwa. Jeśli chcesz się poczuć jak mieszkaniec Bawarii podczas corocznego Octoberfest zorganizuj imprezę w swoim ogrodzie. Piwo może być bezalkoholowe. Ważna jest oprawa, która długo zapadnie w pamięć. Żeby uatrakcyjnić wydarzenie postaw na stroje bawarskie. Na małych spotkaniach wszyscy biesiadnicy mogą się w nie poubierać. Duże imprezy można zorganizować w ten sposób, że to obsługa będzie w strojach bawarskich.
Kostiumów nie trzeba kupować. W takiej sytuacji zawsze pomoże wypożyczalnia strojów. To dużo mniejszy koszt, więc nie warto inwestować w kostiumy, które zakłada się tylko raz, lepiej je wypożyczyć. Panie będą zadowolone bo kostium bawarski jest bardzo kobiecy. To krótkie spódniczki z gorsetami podkreślającymi talię. Męski kostium natomiast jest bardzo wygodny i pozwoli panom poczuć się znacznie młodziej. Sprawią to krótkie spodenki z szelkami i płócienna koszula z krótkim rękawem. 
Wypożyczenie stroju bawarskiego to inwestycja we wspomnienia na długie lata. Wszystko można uwiecznić kamerą czy choćby aparatem fotograficznym i po latach rozkoszować się tym na nowo. Jeśli wcześniej nie wpadłeś na pomysł urządzenia balu przebierańców, zrób to teraz wypożyczając stroje bawarskie. Zabawa będzie gwarantowana, humory gościom dopiszą, a może za jakiś czas zaplanujecie wspólnie inny bal maskowy.