Bawaria

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Strój Bawarka Klasyczna
  Strój Bawarka Klasyczna
  Wypożycz:
  80,00 zł
 2. Strój Bawarka Kwiecista
  Strój Bawarka Kwiecista
  Wypożycz:
  80,00 zł
 3. Kapelusz Bawarczyka
  Kapelusz Bawarczyka
  Kup: 39,00 zł
 4. Kostium Bawarka Midi
  Kostium Bawarka Midi
  Kup: 279,00 zł
  Wypożycz:
  90,00 zł
 5. Wąs Brązowy
  Wąs Brązowy
  Kup: 49,00 zł

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Strój Bawarczyka na Oktoberfest Stroje bawarskie

Bal maskowy, kameralna impreza wśród przyjaciół, na której obowiązują wcześniej ustalone przebrania to rzeczy, których się nie zapomina. Po latach z wszystkich koleżeńskich spotkań będziesz pamiętał najbardziej tę, gdzie wymogiem były stroje z danej epoki czy kraju.  Kostium bawarski jest idealnym pomysłem na imprezy na świeżym powietrzu np. przy grillu połączonym z degustacją różnych rodzajów piwa. Jeśli chcesz się poczuć jak mieszkaniec Bawarii podczas corocznego Octoberfest zorganizuj imprezę w swoim ogrodzie. Piwo może być bezalkoholowe. Ważna jest oprawa, która długo zapadnie w pamięć. Żeby uatrakcyjnić wydarzenie postaw na stroje bawarskie. Na małych spotkaniach wszyscy biesiadnicy mogą się w nie poubierać. Duże imprezy można zorganizować w ten sposób, że to obsługa będzie w strojach bawarskich.
Kostiumów nie trzeba kupować. W takiej sytuacji zawsze pomoże wypożyczalnia strojów. To dużo mniejszy koszt, więc nie warto inwestować w kostiumy, które zakłada się tylko raz, lepiej je wypożyczyć. Panie będą zadowolone bo kostium bawarski jest bardzo kobiecy. To krótkie spódniczki z gorsetami podkreślającymi talię. Męski kostium natomiast jest bardzo wygodny i pozwoli panom poczuć się znacznie młodziej. Sprawią to krótkie spodenki z szelkami i płócienna koszula z krótkim rękawem. 
Wypożyczenie stroju bawarskiego to inwestycja we wspomnienia na długie lata. Wszystko można uwiecznić kamerą czy choćby aparatem fotograficznym i po latach rozkoszować się tym na nowo. Jeśli wcześniej nie wpadłeś na pomysł urządzenia balu przebierańców, zrób to teraz wypożyczając stroje bawarskie. Zabawa będzie gwarantowana, humory gościom dopiszą, a może za jakiś czas zaplanujecie wspólnie inny bal maskowy.