Stroje karnawałowe dla mężczyzn

Produkty 1-18 z 429

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
 1. kostium straznicy galaktyki star lord stroj przebranie
  DO KUPIENIA
  Kostium Strażnicy Galaktyki Star Lord
  Kup: 224,00 zł
 2. Kostium gwiazda disco
  DO KUPIENIA
  Kostium gwiazda disco
  Kup: 225,00 zł
 3. Kostium przystojniak z dzikiego zachodu
  DO KUPIENIA
  Kostium przystojniak z dzikiego zachodu
  Kup: 197,00 zł
 4. Kostium gangster mięśniak
  DO KUPIENIA
  Kostium gangster mięśniak
  Kup: 169,00 zł
 5. Kostium pierwszy Amerykanin
  DO KUPIENIA
  Kostium pierwszy Amerykanin
  Kup: 225,00 zł
 6. Kostium hipis brązowy
  DO KUPIENIA
  Kostium hipis brązowy
  Kup: 319,00 zł
 7. Kostium hipis kolorowy
  DO KUPIENIA
  Kostium hipis kolorowy
  Kup: 79,00 zł
 8. Kostium western cowboy
  DO KUPIENIA
  Kostium western cowboy
  Kup: 279,00 zł
 9. Kostium plażowicz z lat 20
  DO KUPIENIA
  Kostium plażowicz z lat 20
  Kup: 236,00 zł
 10. Kostium Indianin odważny
  DO KUPIENIA
  Kostium Indianin odważny
  Kup: 169,00 zł
 11. Kostium kowboj banita
  DO KUPIENIA
  Kostium kowboj banita
  Kup: 269,00 zł
 12. Kostium hipis koszula kimono
  DO KUPIENIA
  Kostium hipis koszula kimono
  Kup: 135,00 zł
 13. Kostium koszula hipisa
  DO KUPIENIA
  Kostium koszula hipisa
  Kup: 119,00 zł
 14. Kostium indiański wojownik
  DO KUPIENIA
  Kostium indiański wojownik
  Kup: 149,00 zł
 15. Kostium garnitur disco morski
  DO KUPIENIA
  Kostium garnitur disco morski
  Kup: 249,00 zł
 16. Kostium raper z lat 80
  DO KUPIENIA
  Kostium raper z lat 80
  Kup: 299,00 zł
 17. Kostium hipis piosenkarz
  DO KUPIENIA
  Kostium hipis piosenkarz
  Kup: 279,00 zł
 18. Kostium hipis koszula
  DO KUPIENIA
  Kostium hipis koszula
  Kup: 89,00 zł

Produkty 1-18 z 429

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Stroje i kostiumy karnawałowe dla mężczyzn

 Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby przebrać się na nagrobek, kosmitę, Szalonego Kapelusznika albo wskoczyć w pomarańczowy więzienny kombinezon, to nasza oferta została przygotowana właśnie dla Ciebie! Chociaż stroje dla mężczyzn zazwyczaj kojarzone są z garniturami, smokingami i frakami, to w czasie karnawału zasada ta zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni i zamiast nudnego wieczorowego dress code'u królują kostiumy dla przebierańców. I prawidłowo, ponieważ nie każda zabawa musi przebiegać wedle sztywnego scenariusza, a nic tak nie rozrusza towarzystwa, jak ciekawe, zaskakujące a niekiedy nawet szokujące przebrania.

 

Bale maskowe i karnawałowe, imprezy towarzyskie, urodziny, imprezy firmowe to tylko niewielka część okazji, na które można wypożyczyć nasze stroje i zaskoczyć swoich znajomych lub współpracowników, pokazując się im z zupełnie innej strony. W naszej ofercie posiadamy specjalne przebrania dla mężczyzn celujących raczej w ekscentryczne stroje (Hellboy, egzorcysta, a nawet mucha), ale nie brakuje również tradycyjnych kostiumów strażaka, arystokraty, króla Henryka VIII albo wampira. Kolekcja uzupełniona jest przez niebanalne kostiumy tematyczne, w tym między innymi przebrania zombie, arabskiego księcia, kapitana statku (lub złodziejskiego pirata), pilota w mundurze galowym, astronauty, wojskowego oficera, Elvisa, Al Capone, Gandalfa Szarego a dla odważnych posiadamy także przebrania... teletubisia i elfa. Różne rozmiary gwarantują, że coś dla siebie znajdą mężczyźni o większych gabarytach wagowych lub charakteryzujący się ponadprzeciętnym wzrostem, dla których standardowe rozmiarowo kostiumy nie zawsze są odpowiednie.

 

Panowie mogą też z powodzeniem zakosztować życia w zgodzie z naturą i przebrać się za zwierzę – psa, niedźwiedzia, zająca – albo skorzystać z okazji i na kilka godzin zostać najciekawszym na imprezie... drzewkiem-zapachem samochodowym. Miłośnicy przyrody znajdą coś dla siebie w ofercie przebrań zwierząt (lew, wilk, niedźwiedź), zaś dla fanów historii jest ciekawa grupa kostiumów postaci starożytnych i mitologicznych (Cezar, Aleksander Macedoński, Seth, Posejdon, Ramzes). Posiadamy także kostiumy dla mężczyzn, którzy są miłośnikami superbohaterów: Spider-Mana, Supermana, Kapitana Amerykę, Power Rangersa czy Iron Mana.

 

Dbamy o to, aby oferowane przez nas przebrania spełniały najwyższe standardy wykonania i zapewniały komfortowe noszenie. Stale powiększamy swoją kolekcje o nowe stroje, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapewniając im dostęp do jak największej i jak najbardziej zróżnicowanej bazy kostiumów. Dlatego jeśli szukacie Panowie ubioru, który nie tylko zachwyci innych imprezowiczów, zrobi wrażenie na płci pięknej, ale i w którym sami poczujecie się jak prawdziwi bohaterowie, zapraszamy do zapoznania się dokładnie z naszą ofertą.