Przebrania na Halloween Męskie
Halloween
Przebrania Superbohaterów Męskie
Superbohaterowie
Przebrania Filmowe Męskie
Filmowe
Przebrania Lata 80 Męskie
Lata 80
Przebrania Historyczne Męskie
Historyczne
Przebrania z Dziekiego Zachodu Męskie
Dziki Zachód
Przebrania Lata 20 Męskie
Lata 20
Przebrania Piratów Męskie
Piraci

Stroje karnawałowe dla mężczyzn

Produkty 1-36 z 441

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Peruka afro
  Peruka Afro
  Kup: 49,00 zł
 2. Hełm Astronauty
  Hełm Astronauty
  Kup: 259,00 zł
 3. Krawat gangstera
  Krawat Gangstera
  Kup: 11,00 zł
 4. Laska lata 20
  Laska Lata 20
  Kup: 19,00 zł
 5. Miotła czarownicy
  Miotła Czarownicy
  Kup: 22,00 zł
 6. Kostium pimp
  Kostium Pimp
  Kup: 299,00 zł
 7. Okulary żółte
  Okulary Żółte
  Kup: 15,00 zł
 8. Pacyfa hipisa
  Pacyfa Hipisa
  Kup: 39,00 zł
 9. Szabla piracka
  Szabla Piracka
  Kup: 39,00 zł
 10. Laska wąż
  Laska Wąż
  Kup: 39,00 zł
 11. Naszyjnik dolar
  Naszyjnik dolar
  Kup: 29,00 zł
 12. Dolar łańcuch
  Dolar Łańcuch
  Kup: 39,00 zł
 13. Wąs Gangstera
  Wąs Gangstera
  Kup: 19,00 zł
 14. Kosa halloween
  Kosa Halloween
  Kup: 29,00 zł
 15. Peruka afro brąz
  Peruka Afro Brąz
  Kup: 59,00 zł
 16. Chusta Pirata
  Chusta Pirata
  Kup: 13,00 zł
 17. Wąsy duże
  Wąsy Duże
  Kup: 19,00 zł
 18. Kostium Biskup
  Kostium Biskup
  Kup: 168,00 zł
 19. Kostium daddy cool czarny
  Kostium Daddy Cool Czarny
  Kup: 359,00 zł
  Wypożycz:
  100,00 zł
 20. Kostium Astronauta
  Kostium Astronauta
  Kup: 159,00 zł
 21. Maska Diabła
  Maska Diabeł
  Kup: 99,00 zł
 22. Peruka Afro Czarna
  Peruka Afro Czarna
  Kup: 59,00 zł
 23. Kostium Dres z lat 80
  Kostium Dres z lat 80
  Kup: 229,00 zł

Produkty 1-36 z 441

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje i kostiumy karnawałowe męskie

 Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby przebrać się na nagrobek, kosmitę, Szalonego Kapelusznika albo wskoczyć w pomarańczowy więzienny kombinezon, to nasza oferta została przygotowana właśnie dla Ciebie! Chociaż stroje dla mężczyzn zazwyczaj kojarzone są z garniturami, smokingami i frakami, to w czasie karnawału zasada ta zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni i zamiast nudnego wieczorowego dress code'u królują kostiumy dla przebierańców. I prawidłowo, ponieważ nie każda zabawa musi przebiegać wedle sztywnego scenariusza, a nic tak nie rozrusza towarzystwa, jak ciekawe, zaskakujące a niekiedy nawet szokujące przebrania.

 

Bale maskowe i karnawałowe, imprezy towarzyskie, urodziny, imprezy firmowe to tylko niewielka część okazji, na które można wypożyczyć nasze stroje i zaskoczyć swoich znajomych lub współpracowników, pokazując się im z zupełnie innej strony. W naszej ofercie posiadamy specjalne przebrania dla mężczyzn celujących raczej w ekscentryczne stroje (Hellboy, egzorcysta, a nawet mucha), ale nie brakuje również tradycyjnych kostiumów strażaka, arystokraty, króla Henryka VIII albo wampira. Kolekcja uzupełniona jest przez niebanalne kostiumy tematyczne, w tym między innymi przebrania zombie, arabskiego księcia, kapitana statku (lub złodziejskiego pirata), pilota w mundurze galowym, astronauty, wojskowego oficera, Elvisa, Al Capone, Gandalfa Szarego a dla odważnych posiadamy także przebrania... teletubisia i elfa. Różne rozmiary gwarantują, że coś dla siebie znajdą mężczyźni o większych gabarytach wagowych lub charakteryzujący się ponadprzeciętnym wzrostem, dla których standardowe rozmiarowo kostiumy nie zawsze są odpowiednie.

 

Panowie mogą też z powodzeniem zakosztować życia w zgodzie z naturą i przebrać się za zwierzę – psa, niedźwiedzia, zająca – albo skorzystać z okazji i na kilka godzin zostać najciekawszym na imprezie... drzewkiem-zapachem samochodowym. Miłośnicy przyrody znajdą coś dla siebie w ofercie przebrań zwierząt (lew, wilk, niedźwiedź), zaś dla fanów historii jest ciekawa grupa kostiumów postaci starożytnych i mitologicznych (Cezar, Aleksander Macedoński, Seth, Posejdon, Ramzes). Posiadamy także kostiumy dla mężczyzn, którzy są miłośnikami superbohaterów: Spider-Mana, Supermana, Kapitana Amerykę, Power Rangersa czy Iron Mana.

 

Dbamy o to, aby oferowane przez nas przebrania spełniały najwyższe standardy wykonania i zapewniały komfortowe noszenie. Stale powiększamy swoją kolekcje o nowe stroje, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapewniając im dostęp do jak największej i jak najbardziej zróżnicowanej bazy kostiumów. Dlatego jeśli szukacie Panowie ubioru, który nie tylko zachwyci innych imprezowiczów, zrobi wrażenie na płci pięknej, ale i w którym sami poczujecie się jak prawdziwi bohaterowie, zapraszamy do zapoznania się dokładnie z naszą ofertą.