Przebrania gwiazd

Produkty 19

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Peruka Elvis
  Peruka Elvis
  Kup: 66,13 zł
 2. Okulary złote
  Okulary Złote
  Kup: 22,99 zł
 3. Kostium Król Freddie
  Kostium Król Freddie
  Wypożycz:
  80,00 zł
 4. Kostium Hippie Piosenkarka
  Kostium Hippie Piosenkarka
  Wypożycz:
  60,00 zł
 5. Kostium Marylin
  Kostium Marylin
  Wypożycz:
  40,00 zł
 6. Kostium abba
  Kostium Abba
  Kup: 239,00 zł
  Wypożycz:
  90,00 zł
 7. Peruka Gwiazdy
  Peruka Gwiazdy
  Kup: 58,00 zł
 8. Kostium Gentelman Lata 20
  Kostium Gentelman Lata 20
  Wypożycz:
  70,00 zł
 9. Kostium Złoty Raper
  Kostium Złoty Raper
  Wypożycz:
  70,00 zł
 10. Kostium Heavy Metal Hero
  Kostium Heavy Metal Hero
  Wypożycz:
  70,00 zł
 11. Kostium Wujek Sam Deluxe
  Kostium Wujek Sam Deluxe
  Wypożycz:
  100,00 zł
 12. Kostium Michael Jackson 2
  Kostium Michael Jackson 2
  Wypożycz:
  50,00 zł
 13. Kostium Marilyn Monroe
  Kostium Marilyn Monroe
  Wypożycz:
  50,00 zł
 14. Kostium Szyk Lat 70
  Kostium Szyk Lat 70
  Kup: 136,00 zł
  Wypożycz:
  70,00 zł

Produkty 19

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Przebrania gwiazd

 

Celebryci są wszechobecni w codziennym życiu, atakując z reklam i ekranów telewizorów. Ale któż z nas nie marzył, aby choć przez chwilę być tacy jak oni? Na szczęście przebrania gwiazd, które dla Was przygotowaliśmy sprawią, że nie tylko poczujecie się jak gwiazdy małych i dużych ekranów, ale wręcz się nimi staniecie, olśniewając swoich znajomych na każdej imprezie kostiumowej. Takie stroje świetnie nadają się bowiem nie tylko na karnawał, Halloween albo bale maskowe, lecz doskonale sprawdzają się również na domówkach, parapetówkach, imprezach firmowych albo wyjazdach integracyjnych.

 

Stroje gwiazd są propozycją na przebrania zwłaszcza dla tych osób, które pragną przez chwilę błyszczeć jak prawdziwe gwiazdy znane z telewizji, kina czy muzycznych koncertów. Posiadamy w swojej kolekcji kostiumów stroje między innymi Elvisa Presley'a, amerykańskiego Wujka Sama oraz Michaela Jacksona, zaś dla tych, którzy pragną ubrać się w coś bardziej unikatowego przygotowaliśmy przebrania dżentelmena prosto z lat dwudziestych z klasycznym melonikiem oraz bogato zdobiony, pozłacany kostium nowoczesnego rapera.

 

Panie w naszych kolekcjach znajdą natomiast kostiumy gwiazd prosto z estrady, w tym znane i popularne na całym świecie charakterystyczne stroje członkiń zespołu ABBA, w których każda wykonana piosenka, nawet wyjątkowo fałszowana, będzie brzmiała wyjątkowo. Oprócz tego panie mogą się też przebrać za piosenkarkę Hippie, dziewczynę Presley'a lub założyć kostium wspomnianej Marilyn Monroe.

 

Takie specyficzne kreacje uświetnią nie tylko bal maskowy, ale będą też dobrze wyglądały na imprezach karnawałowych i balach przebierańców. Oferta dotyczy wyłącznie strojów dla dorosłych, które dostępne są w różnych wzorach i fasonach, dzięki czemu wpasują się w gusta nawet najbardziej wybrednych melomanów i miłośników kina.