Strój Mikołaja Przebrania na Mikołajki
Mikołaj
Strój Pani Mikołajowej Przebranie Śnieżynki Stroje na Mikołajki
Pani Mikołajowa
Strój Elfa Przebrania Elfów Stroje na Mikołajki
Elf
Strój Anioła Przebranie Anielicy Stroje na Mikolajki
Anioł

Stroje na Boże Narodzenie i Mikołajki

Produkty 1-36 z 159

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Czapka Mikołaja
  Czapka Mikołaja
  Kup: 24,00 zł
 2. Kostium Pani Elf
  Kostium Pani Elf
  Kup: 79,00 zł
 3. Uszy Elfa
  Uszy Elfa
  Kup: 11,00 zł
 4. Laska Mikołaja
  Laska Mikołaja
  Kup: 35,00 zł
 5. Kostium Pani Bałwan
  Kostium Pani Bałwan
  Kup: 119,00 zł
 6. Rajstopy W Paski
  Rajstopy W Paski
  Kup: 30,00 zł
 7. Kostium Mikołajka Długa
  Kostium Mikołajka Długa
  Kup: 299,00 zł
  Wypożycz:
  90,00 zł
 8. Opaska Aureola
  Opaska Aureola
  Kup: 12,00 zł
 9. Aureola Anioła
  Aureola Anioła
  Kup: 12,00 zł

Produkty 1-36 z 159

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje na Boże Narodzenie i Mikołajki

 

Grudzień to miesiąc, który związany jest przede wszystkim ze świętami Bożego Narodzenia, prezentami od Świętego Mikołaja oraz gorączkowymi przygotowaniami na Biegunie Północnym. Po centrach handlowych przechadzają się Mikołaje, Aniołki, Śnieżynki, Elfy i Renifery. Stroje na Boże Narodzenie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, ciągle znajdując nabywców – czy to wśród rodziców organizujących dzieciom spotkanie z Mikołajem w przedszkolach i podstawówkach, czy też w celach komercyjnych.

W naszym sklepie mogą Państwo zaopatrzyć się w stroje dla dzieci i dorosłych w różnych rozmiarach i wariantach. Szczególną popularnością cieszą się Aniołki i Elfy, które świetnie sprawdzają się roli pomocników.

Poniżej wybraliśmy różnorodne przebrania dla dorosłych. Znalazły się wśród nich propozycje zarówno dla Pań, jak i Panów. Kostiumy te zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Wyglądają naturalnie i świetnie pasują na każdą figurę. Nie zapomnieliśmy jednak o najmłodszych. Do naszej oferty trafiły także stroje dla dzieci – zarówno tych najmniejszych, jak i tych nieco starszych. Można je wykorzystać do przygotowania przedstawienia albo na zabawę karnawałową po okresie świątecznym. Nasze kostiumy na Boże Narodzenie są uniwersalną propozycją, sprawdzającą się przez całą zimę.

Kostiumy na Boże Narodzenie dla dzieci pozwalają przygotować profesjonalne przedstawienie jasełkowe w przedszkolu i domach kultury. Najmłodsi mają okazję poczuć się jak prawdziwi aktorzy wcielający się w rolę. Ich przebrania ułatwią zadanie koordynatorom, dzięki autentycznym dodatkom i wyglądowi materiałów. Dzieci z pewnością będą miały także dużo radości, wcielając się w pomocników Mikołaja. Stroje elfów przygotowane są dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku.