Barok

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje w klimacie Barokowym

Kostiumy barokowe są przeznaczone dla wszystkich osób, które udają się na bale przebierańców, czy też szkolne zabawy. Często w takie stroje barokowe ludzie przebierają się też na imprezach rodzinnych, które są tematyczne, a zabawa na nich jest przednia. Decydując się na tego typu stroje można zakupić kostium arystokraty, baronowej, muszkietera, czy też Napoleona.

Do wyboru jest wiele różnorodnych przebrań zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej, z podziałem na dorosłych i dzieci.
Przebrania barokowe są wzorzyste, bardzo kolorowe, doskonale odzwierciedlają stroje, które nosiły się w epoce baroku. W ten sposób można przeistoczyć się małym nakładem sił w ulubionego bohatera z czasów barokowych. Można poczuć się jak prawdziwy wódz armii, czy też władca dworu.

Kostiumy są bardzo eleganckie, zadbano w nich o wszystkie najważniejsze detale, dlatego pod kątem wizualnym prezentują się niesamowicie. Dodatkowo są wygodne, dopasowane do ludzkiego ciała, dlatego można się w nich poruszać w pełni swobodnie w każdym miejscu. Stroje dostępne są w różnych barwach, w zależności od wybranej postaci. Zdecydować można się też na kostiumy hrabiny, czy też królowej baroku, aby poczuć się jak prawdziwa dama.