Aniołki

Produkty 28

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 28

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje aniołków

Przy szopce w Betlejem było wielu aniołów. Jest więc dla nich miejsce także i w przedstawieniach opowiadających o narodzinach dzieciątka Jezus. By wcielić się w rolę anioła, potrzebny jest kostium. Biały, lekki, zwiewny - iście anielski. Taki, który chętnie włoży się na przedstawienie i niechętnie z niego zrezygnuje.

W kategorii stroje aniołka łatwo znaleźć taki, który będzie idealny na jasełka. Są skromniejsze i bardziej ozdobne, a wszystkie równie piękne.

Można wybrać różne, w zależności od pomysłu na przedstawienie i jego aranżację. Kostiumy są całe w bieli albo w bieli ze złotem. Skrzydła, aureole, urocze ozdoby na głowę - to dopełnienie anielskiego wizerunku.

Mając takie przebranie na sobie, łatwo wczuć się w rolę anioła. Jak inne podobnie piękne stroje, podnosi ono rangę przedstawienia. Każdy zaprezentowany tutaj strój anioła na jasełka jest wygodny w noszeniu, lekki i wykonany z dbałością o szczegóły. Warto mieć takie przebrania na przedstawienia organizowane w szkołach i w innych miejscach.

Strój anioła można także zakupić dla swojego dziecka. Jeśli lubi się ono przebierać, taki kostium będzie dla niego dużą atrakcją w okresie świątecznym.