Hiszpania

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Kostium Piękna Seniorita
  DO WYPOŻYCZENIA
 2. Kostium Tancerka Flamenco
  DO WYPOŻYCZENIA
 3. Kostium Seniorita
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Seniorita
  Wypożycz:
  70,00 zł
 4. Kostium Matador Deluxe
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Matador Deluxe
  Wypożycz:
  100,00 zł
 5. Kostium Hiszpańska Tancerka
  DO WYPOŻYCZENIA
 6. Kostium Hiszpanka
  DO WYPOŻYCZENIA
  Kostium Hiszpanka
  Wypożycz:
  60,00 zł
 7. Kostium Dziecięcy Hiszpanka
  DO WYPOŻYCZENIA
 8. Kostium Dziecięcy Hiszpanka 2
  DO WYPOŻYCZENIA

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Kostiumy hiszpańskie

W naszej ofercie znajdą państwo między innymi stroje hiszpańskie, które świetnie sprawdzą się na różne okazje. Na bal przebierańców dla dziecka w szkole czy też na bal kostiumowy dla dorosłych. W kostiumach hiszpańskich dominują przede wszystkim dwie barwy, jest to czerń i czerwień. Dysponujemy klasycznymi kostiumami, utrzymanymi w duchu kultury hiszpańskiej. W naszej ofercie mamy chociażby kostium hiszpańskiej tancerki, seniority czy też tancerki. Oczywiście nie brakuje również kostiumu dla eleganckiego Hiszpana. Można zatem w ten sposób stworzyć ciekawy duet.
Nasze przebrania wykonane są z dobrej jakości materiałów, trwałych i solidnych. Każdy element stroju hiszpańskiego jest wykonany z dbałością o wszelkie szczegóły, koronki, swobodne przejścia materiału. Dysponujemy także strojami dla dzieci. Oferta naszej wypożyczalni kostiumów może okazać się zatem idealna wtedy, gdy będą państwo poszukiwać kostiumu dla swojego dziecka na bal przebierańców. Oczywiście wszystkie przebrania zawsze są czyste, odświeżone i wyprane. Otrzymują państwo taki kostium, jaki jest widoczny na zdjęciu.
Obecnie kultura hiszpańska coraz bardziej przenika na polski grunt. Dlatego też stroje i kostiumy hiszpańskie, cieszą się coraz większą popularnością. Łatwo jest je zestawić z klasycznymi butami i fryzurą. Można zatem powiedzieć, że strój wykonuje całą pracę za nas. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają ciekawego kostiumu, który sam w sobie nie będzie potrzebował dodatkowych ozdobników w postaci chociażby fryzury. Przebranie hiszpańskie z naszej oferty jest doskonałą bazą dla osoby, która chce dobrze wyglądać na balu kostiumowym.