Hiszpania

Produkty 15

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Spinka Kwiat
  Spinka Kwiat
  Kup: 18,00 zł
 2. Kostium Hiszpan
  Kostium Hiszpan
  Wypożycz:
  100,00 zł
 3. Kostium Tancerka Flamenco
  Kostium Tancerka Flamenco
  Wypożycz:
  70,00 zł
 4. Kostium Hiszpanka
  Kostium Hiszpanka
  Kup: 165,00 zł
 5. Kapelusz Hiszpański
  Kapelusz Hiszpański
  Kup: 34,00 zł
 6. Kostium Hiszpańska dama
  Kostium Hiszpańska Dama
  Kup: 296,00 zł
  Wypożycz:
  100,00 zł
 7. Kostium Matador Czerwony
  Kostium Matador Czerwony
  Wypożycz:
  80,00 zł
 8. Kostium Piękna Seniorita
  Kostium Piękna Seniorita
  Wypożycz:
  70,00 zł
 9. Kostium Seniorita
  Kostium Seniorita
  Wypożycz:
  70,00 zł
 10. Kostium Matador Deluxe
  Kostium Matador Deluxe
  Wypożycz:
  100,00 zł
 11. Kostium Dziecięcy Hiszpanka
  Kostium Dziecięcy Hiszpanka
  Wypożycz:
  30,00 zł
 12. Kostium Dziecięcy Hiszpanka 2
  Kostium Dziecięcy Hiszpanka 2
  Wypożycz:
  30,00 zł

Produkty 15

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Strój Hiszpanki Hiszpana Kostiumy hiszpańskie dla dorosłych i dzieci

W naszej ofercie znajdą państwo między innymi stroje hiszpańskie, które świetnie sprawdzą się na różne okazje. Na bal przebierańców dla dziecka w szkole czy też na bal kostiumowy dla dorosłych. W kostiumach hiszpańskich dominują przede wszystkim dwie barwy, jest to czerń i czerwień. Dysponujemy klasycznymi kostiumami, utrzymanymi w duchu kultury hiszpańskiej. W naszej ofercie mamy chociażby kostium hiszpańskiej tancerki, seniority czy też tancerki. Oczywiście nie brakuje również kostiumu dla eleganckiego Hiszpana. Można zatem w ten sposób stworzyć ciekawy duet.
Nasze przebrania wykonane są z dobrej jakości materiałów, trwałych i solidnych. Każdy element stroju hiszpańskiego jest wykonany z dbałością o wszelkie szczegóły, koronki, swobodne przejścia materiału. Dysponujemy także strojami dla dzieci. Oferta naszej wypożyczalni kostiumów może okazać się zatem idealna wtedy, gdy będą państwo poszukiwać kostiumu dla swojego dziecka na bal przebierańców. Oczywiście wszystkie przebrania zawsze są czyste, odświeżone i wyprane. Otrzymują państwo taki kostium, jaki jest widoczny na zdjęciu.
Obecnie kultura hiszpańska coraz bardziej przenika na polski grunt. Dlatego też stroje i kostiumy hiszpańskie, cieszą się coraz większą popularnością. Łatwo jest je zestawić z klasycznymi butami i fryzurą. Można zatem powiedzieć, że strój wykonuje całą pracę za nas. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają ciekawego kostiumu, który sam w sobie nie będzie potrzebował dodatkowych ozdobników w postaci chociażby fryzury. Przebranie hiszpańskie z naszej oferty jest doskonałą bazą dla osoby, która chce dobrze wyglądać na balu kostiumowym.