Piotruś Pan

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z bajki Piotruś Pan

Historia Piotrusia Pana to ponadczasowa opowieść o dorastaniu. Zna ją chyba każdy z nas, a stale pojawiają się nowe produkcje filmowe, zarażające młode pokolenia tą niesamowitą historią. Na pewno niejeden chłopak chciałby wcielić się w dzielnego Piotrusia Pana albo strasznego i okrutnego pirata Haka. Dziewczynki natomiast świetnie sprawdzą się w roli małej i odrobinę roztargnionej wróżki Dzwoneczka.
Nasza wypożyczalnia strojów karnawałowych posiada wiele różnorodnych strojów, związanych z historią Piotrusia Pana. Dla dziewczynek posiadamy różnorodne warianty na strój Dzwoneczka, a także kolorowy strój elfa. Przebrania występują w różnych odcieniach kolorystycznych, przeważnie z dominującą zielenią i fioletem. Mały elf z pewnością będzie się prezentował wspaniale na zabawie karnawałowej w przedszkolu, czy szkole.
W tej kategorii chłopcy będą mieli nieco większy wybór. W zależności od sympatii do bajkowych postaci mogą wybrać przebranie Piotrusia Pana albo strój Kapitana Haka, budzącego postrach na morzach Nibylandii. Dostępny jest także strój krokodyla z bajki Piotruś Pan, który budzi postrach rzek i bagien, a jego pojawienie się zwiastuje tykający w brzuchu zegar.
Nie tylko dzieci mogą świetnie bawić się na zabawie karnawałowej, przebierając się w najbardziej wymyślne stroje. Dorośli także mogą przez chwilę poczuć się dziećmi i wybrać przebranie z bajki Piotruś Pan. To świetna propozycja, jeśli chcemy towarzyszyć swojemu dziecku na balu, albo zrobić furorę, podczas spotkania karnawałowego, czy sylwestrowego. Wypożyczalnia kostiumów karnawałowych wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Dla pań przygotowaliśmy fantastyczny strój Dzwoneczka, tymczasem panowie mogą wybrać, czy wolą strój Kapitana Haka, czy może lepiej sprawdzą się w roli krokodyla.