Józef i Maryja

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Strój Józefa i Maryi

W tej kategorii znaleźć można przebrania przeznaczone specjalnie na potrzeby jasełek oraz innych przedstawień, w których występują postaci Maryi i Józefa.

Każdy strój z tej kategorii sprawi, że dziecko będzie miało możliwość prawdziwego i czynnego uczestnictwa w przedstawieniu, oraz z powodzeniem przeżyje swoją pierwszą teatralną przygodę.

Dzięki odgrywaniu tak ważnych ról jak Maryja czy Józef, dzieci mocniej angażują się w świętowanie przyjścia Jezusa na świat oraz z łatwością odczuwają ducha Świąt Bożego Narodzenia.

Oferta strojów Maryi przeznaczona jest zarówno dla dorosłych kobiet, jak i dla dziewczynek, i obejmuje różne warianty kolorystyczne: jasnoniebieski, niebiesko-biały oraz błękitno-biały.

Przebrania Józefa skierowane są zwłaszcza dla chłopców, a dostępne modele także różnią się między sobą stylem - pierwszy z nich to przede wszystkim odcienie brązu, natomiast drugi zachowany jest w niebiesko-szarej tonacji.

Przebrania wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz zostały zaprojektowane w taki sposób, by znakomicie odzwierciedlały stroje ówczesnej epoki.