Robin Hood

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z filmu Robin Hood

Robin Hood jest jednym z najbardziej znanych bohaterów średniowiecznych angielskich legend. Mieszkał on wraz ze swoją wesołą kompanią w lesie Sherwood.

Walczyli oni z despotycznym i bezlitosnym Szeryfem z Nottingham. Robin Hood był mistrzem w posługiwaniu się łukiem i w stosowaniu wymyślnych forteli. Jego ukochaną była Lady Marion. Towarzyszył mu wierny, silny i muskularny, Mały John, z którym Robin Hooda musiał pojedynkować się na pałki nad strumieniem. Wspólnie z nimi żył, Braciszek Tuck, mnich o pogodnej naturze i ciętym dowcipie. Do kompanii należeli także porywczy Will Szkarłatny i Allan z Doliny.

Żyjąc w lesie, trudnili się okradaniem bogatych. To, co ukradli oddawali biednym, ciemiężonym przez Szeryfa. Dla fanów tej legendy zaprojektowano kolekcję oryginalnych strojów rodem ze średniowiecznej Anglii. Każdy może teraz poczuć się jak legendarny bohater mistrzowsko strzelający z łuku.

Kostiumy są bardzo wygodne i elastyczne. Ponadto są wyjątkowo realistyczne i wyglądają jak prawdziwe stroje ze średniowiecza.