Renesans

Produkty 19

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 19

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje Renesansowe

Przebrania renesansowe stanowią idealny wybór na różnego rodzaju uroczystości. Jak wskazuje nazwa są to kostiumy pochodzące z epoki renesansu, dlatego każda osoba może poczuć się w nich, tak jakby żyła w tamtych czasach.

Projektanci kostiumów zadbali o każdy szczegół, dlatego można zapoznać się dokładniej z każdym elementem odzieży z dawnych lat. Kostiumy renesansowe podzielone są na dziecięce, młodzieżowe oraz w wersji dla dorosłych, tak aby każdy mógł z nich swobodnie skorzystać. Są one dostępne w różnych rozmiarach, dlatego szeroka oferta powinna zadowolić każdą z zainteresowanych osób.

Stroje renesansowe to przede wszystkim strój człowieka renesansu, kostium królowej, czy też lorda. Do wyboru ma się też kostium królowej Elżbiety, który jest idealnym odwzorowaniem jej prawdziwych szat. Dodatkowo można zdecydować się na kostium renesansowej księżniczki, tak aby młode dziewczyny mogły poczuć się jak prawdziwe damy, w nowej odsłonie. Kostiumy są bardzo atrakcyjne i schludne, prezentują się niezwykle elegancko, dlatego idealnie spiszą się na każdym przyjęciu oraz balu, na które zostaną założone. Wybrać można również kostium Henryka VIII oraz renesansowej Zielonej Damy, więc wybór jest w tej kategorii nieograniczony.