Kraina Lodu

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Produkty 16

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Stroje z bajki Kraina Lodu

Kostiumy Kraina Lodu przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Posiadają one bajkowy styl, sprawdzą się na wielu przyjęciach oraz uroczystościach. Jest to idealna propozycja zwłaszcza dla dzieci, które mogą takie przebrania założyć na szkolne imprezy, np. na bale przebierańców. Każda dziewczynka poczuje się w takich kostiumach zjawiskowo. Do wyboru są kostiumy Anny, Elsy lub też Olafa. Jak widać z kostiumów skorzystać mogą także chłopcy, którzy chcą poczuć się wyjątkowo np. na swoich urodzinach.
Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal to świetne miejsce dla rodziców, którzy chcą sprawić swoim dzieciom radość i olbrzymią frajdę. W ten sposób można zorganizować niesamowite przyjęcie urodzinowe lub imieninowe dla swojego dziecka. Stroje z Krainy Lodu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, są przyjemne w dotyku i każda osoba będzie czuła się w nich w pełni swobodnie. Posiadają one barwne kolory, w których góruje przede wszystkim niebieski oraz błękitny. 
W takich strojach bez problemów można brać udział także w różnego rodzaju przedstawieniach i sztukach teatralnych, jeśli dziecko uczęszcza na takie zajęcia. Można kostiumy z Krainy Lodu dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka, dzięki nim każda dziewczynka oraz każdy chłopiec przeniosą się w świat bajek. W kostiumach na pewno będzie się zdecydowanie bardziej rozpoznawalną osobą, dlatego wypożyczalnia kostiumów przeznaczona jest dla wszystkich osób, które mają w sobie duszę dziecka i się tego nie wstydzą. Bez problemów dopasuje się rozmiar stroju do wymiarów ciała użytkownika.