Bajki Disney'a

Produkty 1-36 z 62

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
 1. Laska wąż
  Laska Wąż
  Kup: 30,00 zł
 2. Kostium Dziecięcy Mulan Disney
  Kostium Dziecięcy Księżniczka Mulan
  Kup: 159,20 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 3. Peruka syreny
  Peruka Syreny
  Kup: 119,00 zł
 4. Kostium Dziecięcy Jasmina Klasyczna
  Kostium Dziecięcy Księżniczka Jasmina Klasyczna
  Kup: 143,20 zł
  Wypożycz:
  50,00 zł
 5. Peruka indianka
  Peruka Indianka
  Kup: 79,00 zł
 6. Kostium skromna indianka
  Kostium Indianka Skromna
  Kup: 169,00 zł
  Wypożycz:
  70,00 zł

Produkty 1-36 z 62

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Stroje z bajek Disney'a

Wypożyczalnie kostiumów są pełne przebrań w różnym stylu. Jedną z najpopularniejszych kategorii są przebrania związane z postaciami z bajek. Mimo, że związane jest to zazwyczaj z dzieciństwem to nie oznacza to, że stroje z tej kategorii przeznaczone są tylko dla najmłodszych.
Nasza wypożyczalnia kostiumów oferuje klasykę z kategorii postacie z bajek, a mianowicie stroje teletubisiów. Bajka była hitem na przełomie XX i XXI wieku. Produkowana dla brytyjskiego BBC. Co ciekawe od 2015 roku wznowiono jej produkcje. Przygody kolorowych teletubisiów podane był w formie edukacyjnej dla widzów najmłodszych. Wobec tego kostium teletubisia szczególnie spodoba się naszym najmniejszym dzieciom. Jednak fakt, że teletubisie stał się ikoną popkultury to nawet jeśli masz trochę więc lat możesz zaskoczyć znajomych podczas imprezy karnawałowej, albo sprawić radość swojemu dziecko.
Najmłodsi na pewno będą zadowoleni z maskotki teletubisia podczas np. imprezy urodzinowej. Zaś charakterystyczne antenki na głowie sprawią na pewno wiele radości i dobrej zabawy. Kolejny atut stroju teletubisia to absolutna wygoda i komfort w użytkowaniu. Przebranie teletubisia to także łatwość zakładania. Dlatego jeśli zwrócić na siebie uwagę podczas zabawy, a przy okazji czuć się świetnie to kostium teletubisia jest dla Ciebie. Do wyboru masz stroje następujących teletubisiów: Tinky Winky, Po, Dipsy i Lala. Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalnie strojów - wybierz swój kolor i daj się ponieść dobrej zabawie w bajkowym wydaniu.