dla kobiet
Dla mężczyzn
dla dziewczynek
dla chłopców

Wypożyczalnia kostiumów

SZANOWNY KLIENCIE

Z uwagi na reżim sanitarny w sklepie może przebywać tylko 5 osób co może powodować wydłużony czas oczekiwania na wejscie do salonu. Proponujemy przygotować się w następujący sposób:

  • Zapoznać się z ofertą Sklepu Online i zakupić wybrany towar z opcją odbioru osobistego. Towar dostępny „od ręki”. Po dokonaniu zakupu i jego opłaceniu online prosimy poinformować obsługę. Towar wydamy poza kolejką.
  • Jeżeli są Państwo zainteresowani Wypożyczeniem, prosimy o zapoznanie się z ofertą na naszej stronie. Po wejściu do lokalu od razu będziemy mogli przygotować wybrane kostiumy.
  • Jeżeli przyszli Państwo po odbiór rezerwacji, zwrot kostiumów lub odbiór zamówienia, prosimy poinformować obsługę. W miarę możliwości sprawa zostanie załatwiona priorytetowo.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Wypożyczalnia strojów karnawałowych we Wrocławiu

ul. Ludwika Solskiego 1A

tel. 605 133 161

wroclaw@maskowybal.pl

Godziny otwarcia wypożyczalni:

pon. - pt. 10:00 do 18:00;

sob. - nd. NIE CZYNNE;


Wypożyczenie stroju  już od 20 zł Wypożyczenie na  3 doby w cenie 1

Wypożyczenie stroju

już od 30 zł

Wypożyczenie na

3 doby w cenie 1

Czyszczenie  GRATIS Kaucja  0 zł

Czyszczenie

GRATIS

Kaucja

0 zł


Wypożyczalnia strojów karnawałowych we Wrocławiu.

Wysyłkowa wypożyczalnia kostiumów. Przebrania dla dzieci i dorosłych.
Czynne cały rok!

Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal serdecznie wita Państwa na swojej stronie

Nasza wypożyczalnia kostiumów posiada oryginalne stroje karnawałowe i sylwestrowe na każdą okazję np. Halloween, Andrzejki, Mikołajki czy Sylwestra. Zarówno wypożyczalnia strojów dla dzieci jak i wypożyczalnia strojów dla dorosłych oferuje kostiumy filmowe, bajkowe, historyczne, teatralne jak i maskoty reklamowe i okazjonalne oraz bogaty asortyment przebrań na każdą imprezę i okoliczność.

Zapraszamy do naszych oddziałów lub skorzystania z oferty wypożyczalni wysyłkowej.


REGULAMIN WYPOŻYCZALNI

Stroje, kostiumy, przebrania karnawałowe i sylwestrowe

Tradycja przebierania się na różnego rodzaju okazje sięga czasów starożytnych, gdy już w Grecji, Rzymie a nawet odległych Chinach praktykowano ją przy okazji wystawnych uczt. W kręgu europejskim mamy obecnie do czynienia ze swoistym renesansem kostiumowym, zwłaszcza w okresach takich jak karnawał i Sylwester. To właśnie w tym czasie organizowane są przeróżne bale maskowe, imprezy tematyczne, zabawy szkolne dla dzieci oraz spotkania towarzyskie, gdzie przebranie jest wymaganym elementem.

Stroje i kostiumy królują jednak nie tylko na balach maskowych w Sylwestra, w karnawale i podczas andrzejek. Sprawdzają się na przykład podczas coraz popularniejszego Halloween, na imprezach urodzinowych, podczas przedstawień dla dzieci. Również w okresach świątecznych – Bożego Narodzenia i Wielkanocy – coraz częściej można spotkać przebranych kolędników lub zajączki wielkanocne. A skoro nie każdy z nas posiada całą szafę przeróżnych przebrań, strojów, kostiumów przeznaczonych właśnie na taką okazję - najlepiej je wynająć, korzystając z naszych usług.

Dlatego nasza oferta jest wyjątkowo rozbudowana, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu naszych klientów na coraz nowsze stroje o niepowtarzalnym charakterze. Posiadamy przebrania standardowe: kostiumy policjantów, strażaków, wampirów, księżniczek, zwierząt, ale celujemy również w ofertę dla osób zainteresowanych bardziej awangardowymi rozwiązaniami. Przygotowaliśmy więc także stroje reklamowe i maskotki, przebrania dla par, kostiumy historyczne, pirackie i przebrania gwiazd. Posiadamy również kolekcję przebrań za warzywa, owoce, osoby duchowne, kowbojów, superbohaterów i postacie z bajek oraz filmów. Zróżnicowane wzory, kolory, rozmiary, niestandardowe wykonanie i niebanalne podejście do każdego nowego projektu przebrania to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.