dla kobiet
Dla mężczyzn
dla dziewczynek
dla chłopców

Wypożyczalnia kostiumów

SZANOWNY KLIENCIE

Do wizyty w naszym Salonie proponujemy przygotować się w następujący sposób:

  • Zapoznać się z ofertą Sklepu Online i zakupić wybrany towar z opcją odbioru osobistego. Towar dostępny „od ręki”. Po dokonaniu zakupu i jego opłaceniu online prosimy poinformować obsługę. Towar wydamy poza kolejką.
  • Jeżeli są Państwo zainteresowani Wypożyczeniem, prosimy o zapoznanie się z ofertą na naszej stronie. Po wejściu do lokalu od razu będziemy mogli przygotować wybrane kostiumy.
  • Jeżeli przyszli Państwo po odbiór rezerwacji, zwrot kostiumów lub odbiór zamówienia, prosimy poinformować obsługę. W miarę możliwości sprawa zostanie załatwiona priorytetowo.

Wypożyczalnia strojów karnawałowych we Wrocławiu

ul. Ludwika Solskiego 1A

tel. 605 133 161

wroclaw@maskowybal.pl

Godziny otwarcia wypożyczalni:

pon. - pt. 8:00 do 16:00

sob. - nd. ZAMKNIĘTE


Wypożyczenie stroju  już od 20 zł Wypożyczenie na  3 doby w cenie 1 Kaucja  0 zł

Wypożyczenie stroju

już od 30 zł

Wypożyczenie na

4 doby w cenie 1

Kaucja

0 zł


Wypożyczalnia strojów karnawałowych we Wrocławiu.

Wysyłkowa wypożyczalnia kostiumów. Przebrania dla dzieci i dorosłych.
Czynne cały rok!

Wypożyczalnia strojów Maskowy Bal serdecznie wita Państwa na swojej stronie

Nasza wypożyczalnia kostiumów posiada oryginalne stroje karnawałowe i sylwestrowe na każdą okazję np. Halloween, Andrzejki, Mikołajki czy Sylwestra. Zarówno wypożyczalnia strojów dla dzieci jak i wypożyczalnia strojów dla dorosłych oferuje kostiumy filmowe, bajkowe, historyczne, teatralne jak i maskoty reklamowe i okazjonalne oraz bogaty asortyment przebrań na każdą imprezę i okoliczność.

Zapraszamy do naszych oddziałów lub skorzystania z oferty wypożyczalni wysyłkowej.


REGULAMIN WYPOŻYCZALNI

Stroje, kostiumy, przebrania karnawałowe i sylwestrowe

Tradycja przebierania się na różnego rodzaju okazje sięga czasów starożytnych, gdy już w Grecji, Rzymie a nawet odległych Chinach praktykowano ją przy okazji wystawnych uczt. W kręgu europejskim mamy obecnie do czynienia ze swoistym renesansem kostiumowym, zwłaszcza w okresach takich jak karnawał i Sylwester. To właśnie w tym czasie organizowane są przeróżne bale maskowe, imprezy tematyczne, zabawy szkolne dla dzieci oraz spotkania towarzyskie, gdzie przebranie jest wymaganym elementem.

Stroje i kostiumy królują jednak nie tylko na balach maskowych w Sylwestra, w karnawale i podczas andrzejek. Sprawdzają się na przykład podczas coraz popularniejszego Halloween, na imprezach urodzinowych, podczas przedstawień dla dzieci. Również w okresach świątecznych – Bożego Narodzenia i Wielkanocy – coraz częściej można spotkać przebranych kolędników lub zajączki wielkanocne. A skoro nie każdy z nas posiada całą szafę przeróżnych przebrań, strojów, kostiumów przeznaczonych właśnie na taką okazję - najlepiej je wynająć, korzystając z naszych usług.

Dlatego nasza oferta jest wyjątkowo rozbudowana, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu naszych klientów na coraz nowsze stroje o niepowtarzalnym charakterze. Posiadamy przebrania standardowe: kostiumy policjantów, strażaków, wampirów, księżniczek, zwierząt, ale celujemy również w ofertę dla osób zainteresowanych bardziej awangardowymi rozwiązaniami. Przygotowaliśmy więc także stroje reklamowe i maskotki, przebrania dla par, kostiumy historyczne, pirackie i przebrania gwiazd. Posiadamy również kolekcję przebrań za warzywa, owoce, osoby duchowne, kowbojów, superbohaterów i postacie z bajek oraz filmów. Zróżnicowane wzory, kolory, rozmiary, niestandardowe wykonanie i niebanalne podejście do każdego nowego projektu przebrania to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.