Wypożyczalnia Strojów Online

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego na karcie interesującego Państwa stroju w zakładce "Wypożyczalnia".

Stroje wypożyczane są na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

Stroje Karnawałowe dla Kobiet
dla kobiet
Stroje Karnawałowe Męskie
Dla mężczyzn
Stroje Karnawałowe dla Dziewczynek
dla dziewczynek
Stroje Karnawałowe dla Chłopców
dla chłopców

Wypożyczalnia strojów Online MaskowyBal.pl

Stroje wypożyczamy również wysyłkowo. W celu wypożyczenia kostiumu online prosimy o:

  1. Wybór kostiumu (np. korzystając z czterech głównych kategorii powyżej).

  2. Wyszukanie strojów dostępnych w wypożyczalni wysyłkowej (filtr "Wypożycz w" - "Wysyłka")

  3. Skorzystanie z formularza na karcie produktu kostiumu - wybranie zakladki "Wypożyczalnia", a  następnie "Wypożyczenie wysyłkowe". W polu "Adres" prosimy wpisać pełen adres wraz z kodem pocztowym na jaki mają być wysłane stroje. W polu "Komentarz" można umieścić numery SKU pozostałych kostiumów jeżeli zapytanie dotyczy więcej niż jednego stroju.

Internetowa Wypożyczalnia Strojów. Przy większej ilości zamawianych kostiumów prosimy o kontakt telefoniczny na numer 605133161 lub o kontakt na adres mailowy wysylka@maskowybal.pl. Po przyjęciu zamówienia, sprawdzamy czy wybrane stroje są dostępne na podany termin a następnie wysyłamy informację zwrotną o przyjęciu zamówienia i sposobie płatności. Po opłaceniu wypożyczenia kostiumy są wysyłane kurierem. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących wysyłki prosimy o kontakt na adres mailowy wysylka@maskowybal.pl.

Formularz kontaktowy