Kostium Mafiozo 2

SKU
W50
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Wskocz w ten elegancki czarny garnitur i w mgnieniu oka poczuj się jak gangster wprost z lat 20. Wybierz się na wielką imprezę do Gatsby'ego i zatańcz z najpiękniejszymi dziewczynami.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wskocz w ten elegancki czarny garnitur i w mgnieniu oka poczuj się jak gangster wprost z lat 20. Wybierz się na wielką imprezę do Gatsby'ego i zatańcz z najpiękniejszymi dziewczynami. Pij zakazany Burbon prosto z przemytniczego szlaku, a w kaburze zawsze noś swoją niezawodną broń. Weź w ręce karabin i wyrusz wraz z Al'em Capone na miasto, aby w jednej chwili zasiać terror i strach. Niech wszyscy drżą na myśl o Tobie i Twoim karabinie. Niech każda kobieta piszczy na widok Twojego nienagannego garnituru w paski i kapelusza. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!