Kostium Dziecięcy Zajączek

SKU
W1038
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań zającem, niczym ten ze Stumilowego Lasu. Pokicaj na polane i zjedz parę marchewek. Możesz pójść na przyjęcie do swoich znajomych Tygryska i Prosiaczka. Możesz też zostać w domu i posłuchać muzyki.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Zostań zającem, niczym ten ze Stumilowego Lasu. Pokicaj na polane i zjedz parę marchewek. Możesz pójść na przyjęcie do swoich znajomych Tygryska i Prosiaczka. Możesz też zostać w domu i posłuchać muzyki. Jeśli Twoim ulubionym zwierzątkiem jest zajączek to dokładnie ten kostium powinieneś wybrać! W nim możesz poczuć się jak towarzysz Kubusia Puchatka i uprawiać marchewki w swoim ogródku. Zaprzyjaźnij się ze wszystkimi zwierzątkami w okolicy i wspólnie wybierzcie się w swoich kostiumach na bal o tematyce zwierzątek.