Kostium Dziecięcy Zajączek

SKU
W1038
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań zającem, niczym ten ze Stumilowego Lasu. Pokicaj na polane i zjedz parę marchewek. Możesz pójść na przyjęcie do swoich znajomych Tygryska i Prosiaczka. Możesz też zostać w domu i posłuchać muzyki.

Zostań zającem, niczym ten ze Stumilowego Lasu. Pokicaj na polane i zjedz parę marchewek. Możesz pójść na przyjęcie do swoich znajomych Tygryska i Prosiaczka. Możesz też zostać w domu i posłuchać muzyki. Jeśli Twoim ulubionym zwierzątkiem jest zajączek to dokładnie ten kostium powinieneś wybrać! W nim możesz poczuć się jak towarzysz Kubusia Puchatka i uprawiać marchewki w swoim ogródku. Zaprzyjaźnij się ze wszystkimi zwierzątkami w okolicy i wspólnie wybierzcie się w swoich kostiumach na bal o tematyce zwierzątek.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Zajączek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!