Kostium Napoleon

SKU
W334
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Przeistocz się w jednego z największych strategów wszech czasów. Zostań niskim, ale zarazem wielkim przywódcą francuzów. Wygrywaj wielkie wojny, zdobywaj ziemie i stań się cesarzem.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Przeistocz się w jednego z największych strategów wszech czasów. Zostań niskim, ale zarazem wielkim przywódcą francuzów. Wygrywaj wielkie wojny, zdobywaj ziemie i stań się cesarzem. Niech twe wielkie zasługi i dokonania wychwalają w pieśniach potomni. I niech twoja sława obiegnie cały świat. Niech Twoje imię brzmi w niejednej pochwalnej pieśni o niezwyciężonych władcach. Stań się chlubą swojego walecznego państwa i dumą jego mieszkańców. W tym kostiumie podbijesz ziemskie tereny oraz serca wszystkich znawców na historycznym przedstawieniu jak i na cesarskim balu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!