Kostium Napoleon

SKU
W334
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Przeistocz się w jednego z największych strategów wszech czasów. Zostań niskim, ale zarazem wielkim przywódcą francuzów. Wygrywaj wielkie wojny, zdobywaj ziemie i stań się cesarzem.

Przeistocz się w jednego z największych strategów wszech czasów. Zostań niskim, ale zarazem wielkim przywódcą francuzów. Wygrywaj wielkie wojny, zdobywaj ziemie i stań się cesarzem. Niech twe wielkie zasługi i dokonania wychwalają w pieśniach potomni. I niech twoja sława obiegnie cały świat. Niech Twoje imię brzmi w niejednej pochwalnej pieśni o niezwyciężonych władcach. Stań się chlubą swojego walecznego państwa i dumą jego mieszkańców. W tym kostiumie podbijesz ziemskie tereny oraz serca wszystkich znawców na historycznym przedstawieniu jak i na cesarskim balu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Napoleon
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!